Küçük Odalarda Klasik Yatak Odası Kullanımı

Küçük Odalarda Klasik Yatak Odası Kullanımı

Küçük yaşam alanlarında muhteşem konsepte sahip yatak odaları dizayn edebilirsiniz. Genellikle lüks ve klasik mobilyalar heybetli ölçüleri ile bilinmektedir. Ancak bu alışılmış düşünceyi değiştiriyor ve küçük yaşam alanlarında da klasik mobilyaların kullanımının uygun olacağını açıklıyoruz. Evet yanlış duymadınız yatak odanız küçük olabilir ancak klasik yatak odası mobilyalarını kullanmanıza mâni olmamaktadır. Peki nasıl olacak? Genellikle lüks ve klasik mobilyalar büyük ölçülerde tasarlanmaktadır. İstediğiniz model ve tasarıma sahip lüks yatak odası takımlarını sadece beğenmeniz yeterli olacaktır. Beğendiğiniz yatak odası takımını yaşam alanınıza uygun ölçülerde tasarlayıp yalnızca size olarak imal ediyoruz. Asortie mobilya olarak beğendiğiniz tüm klasik mobilyaları yaşam alanlarınıza uygun ölçüde yalnızca o mekâna ve kullanıcıya özel olarak imal edebiliyoruz.

İç Mimar Hizmetimiz ile Küçük Alanları Eşsiz Mekanlara Dönüştürüyoruz

Asortie mobilyadan alışveriş gerçekleştirecek olan kullanıcılarımızın yaşam alanlarını da düşünüyoruz. Yaşam alanlarında lüks ve ihtişamlı ortamlar oluşturmak evin konsepti ve mobilyaların birbirleri ile uyumlu ve denk olması ile sağlanmaktadır. Siz bu uyumu ve tasarım fikirlerini bilmiyor olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz mobilyanızın yaşam mekânınız ile tam uyumlu olması adına ücretsiz mimarlık hizmetimiz ile yaşam alanlarınızın planı çıkartılmaktadır. Bu plan doğrultusunda dekorasyon, mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarınız belirlenmektedir. Böylece isterseniz bir odanız isterseniz de tüm yaşam alanınızı 360 derece dekore edebiliriz. Zemin döşemeler, duvar kâğıdı, avize, aksesuar modelleri, avizeler ve klasik mobilyalarınız. Şık ve eşsiz yaşam alanlarına Asortie ile sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz Mobilya Özel Ölçülerle Sizin Olsun

İstediğiniz takıma ve yatak odası grubuna tamamen sizin istediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz. Peki nasıl olacak diye merak edebilirsiniz.

Öncelikle satın almak istediğiniz mobilyalarınızı seçiyorsunuz. Bu seçimi kendiniz yapabileceğiniz gibi iç mimarlarımız tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Tüm ev dekorasyonu konusunda destek istiyorsanız tüm ev için, sadece bir yatak odanız için bir mobilya seçimi istiyorsanız da diğer mobilyalarınız ile uyumlu bir model öneriyoruz. Tabi ki son seçimi sizlere bırakıyoruz. Devamında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçülerini sizden talep ediyor ya da tam dekorasyon istiyorsanız odanın ölçülerini biz alıyoruz. Elde edilen verilere bağlı olarak yatak odası takımınızın ideal ölçüleri çıkartılıyor. Gardırobunuz, karyolanız, komodin, tuvalet aynası gibi mobilyaların tek tek ölçüleri hesaplanıyor. Tamamen ergonomik formlar dikkate alınarak üretilecek olan yatak odası takımı mobilyalarının ölçülerini hazırladıktan sonra üretim sürecine geçiliyor. Size söz verilen üretim süresi kapsamında mobilyalarınızı üretiyor ve verdiğiniz adresinize teslim edip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Size de yaşam alanınızda bu mobilyanın keyfini sürmek kalıyor.

Klasik Yatak Odası Takımı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yatak odanızda kullanacağınız mobilyanızın yaşam alanınızda tercih ettiğiniz diğer mobilyalar ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu uyum salon takımı, yemek odası takımı, duvar ve zemin döşemelerine bağlı olmaktadır. Seçeceğiniz mobilyanızın ölçüleri, rengi, tasarımı, dokusu ve odada kullanacağınız aksesuarların birbirleri ile etkileşimde olduğunu unutmamalısınız. Bu etkileşim yaşam alanlarınızda sağlayacağınız şık konsepti belirleyecektir. Unutmayın etkili ve göz alıcı bir dekorasyonu oluşturmak için ayrıntılara odaklanmanız gerekmektedir. Tüm detayların birleşiminden oluşan şık bir konsept oluşturmak yaşam alanlarınızdaki her bir parçanın bir ahenk içerisinde uyumu yakalaması gerekmektedir. Bu önemli görevi profesyonellere bırakmak istiyorsanız tamamen ücretsiz iç mimarlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki ihtişamı ve dekorasyonu tesadüfe bırakmayın. Asortie müşterilerinin yaşam alanlarındaki dekorasyonu ve mutluluğunu önemsemektedir. En şık ve ihtişamlı yaşam alanlarını Asortie mobilya ile oluşturun. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.