Burcunuza Göre Tv Ünitesi Önerileri

Burcunuza Göre Tv Ünitesi Önerileri

Son yıllarda değişen televizyon izleme alışkanlıklarımıza eklemlenen en önemli parçalardan biri lüks tv ünitesi modelleri! Artık yalnızca televizyonda izleyeceğimiz programların keyfini sürmeyi değil; izlerken sahip olacağımız konforu da düşünüyoruz. Evimizin genel estetik görünümüne adapte olurken, bir yandan da izleme keyfimizi artıracak modellerin arayışına giriyoruz. Modern tv üniteleri, klasik duvar üniteleri derken her geçen gün artan çeşitlerle karşı karşıya geliyoruz. Hem zevkimize hitap edecek hem de evimizde var olan stilin çizgilerini estetik görünümüyle yükseltecek bir modeli bulmayı ümit ediyoruz. Farklı tarzların ürünlerini inceliyor, değişik dekorasyon anlayışlarının önerilerine göz gezdiriyoruz. Kısacası en doğru seçimi yapabilmek için gereken çabayı, hiç çekinmeden sarf ediyoruz.

Bu öneri ve anlayışları getiren yaklaşımlar, farklı temellerden besleniyorlar. Bunlardan bir tanesi de burçlar! Her burç, kendisine has özellikleri taşıyan insanlar için yine kendisine has önerilerde bulunuyor. Ve burçlar kimi zaman öylesine etkili tavsiyeler veriyorlar ki, adeta hedefi on ikiden vuruyorlar! Bizlere de bu keyifli dünyanın söylediklerine kulak vermek ve seçeceğimiz tv üniteleri için ilham almak düşüyor.

Akreplerin Favorisi Koyu Renkler

Her burcun mensubu, burcunun kişilik özelliklerine sirayet eden izlerini muhakkak taşıyor. Ama burçların önerileri öyle ya da böyle iki temel farklılığı kaçınılmaz hale getiriyor. Klasik ve modern yaklaşımlar. Kimileri klasik tv üniteleri arasında dolaşmaktan kendini alamazken, kimileri modern tv ünitesi modelleri arasından uzaklaşamıyor.

Kimi burçların bazı ortak özellikleri onları aynı modellere yöneltiyor. Örneğin lükse düşkünlükleriyle aslanlar, iddialı tasarımları çok seven boğalar gibi ben buradayım diyen ihtişamlı tasarımları tercih ediyor. Asortie’nin klasik duvar ünitesi modelleri arasında göz dolduran Artemis Klasik Duvar Ünitesi Modeli tam da aslanların ve boğaların beklentilerine karşılık veriyor. Bu model üzerindeki oyma el işçiliğiyle de zarafetine zarafet katıyor.

Açık renklere olan bağlılıklarıyla tanınan başaklar içinse Bianca Klasik Tv Ünitesi adeta biçilmiş kaftan! Koyu renklerin çekiciliğinden ve parlak bir dokuya sahip modellerden vazgeçemeyen akrepler ise Asortie’nin Frezya Klasik Duvar Ünitesi modelini muhakkak görmeliler. Zira, akreplerin favorisikoyu renkler!

Tv Ünitelerini Doğal Ahşabın Çekiciliği Sarıyor!

Altın tonlarının hakim olduğu Yasemin Klasik Duvar Ünitesi ise yayların canlı ve enerjik yapısına doğrudan uyum sağlıyor. Klasik tv ünitesi modelleri söz konusu olunca beklentisi çarpıcı bir model olan herkes Yasemin Klasik Duvar Ünitesi Modeli’ni mutlaka incelemeliler.

Asortie’nin en ilgi çeken klasik tv ünitesi çeşitleri içinde yer alan Lucca Klasik Duvar Ünitesi asaletin rengi mora bürünmüş halde çıkıyor karşımıza! Varaklı tasarımı ve detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu model, ayrıntılara önem veren koçların ilgisini anında üzerine çekiyor. Ayrıca boydan boya bir duvarı kaplayan yapısıyla işlevsel hale de gelmesi onu, düzenli olmayı her zaman önemseyen kovaların da ilgi alanına sokuyor.

Terazilerin mat renklere olan düşkünlüğü herkesin malumu! Dolayısıyla onlar nötr renklerin sardığı, sade modellere yönelmeliler. Mobilya ve aksesuar tercihlerini her zaman doğal ahşabın çekiciliğinden yana yapan yengeçler klasik tv ünitelerinden birini seçerken de bu kaidenin dışına çıkmamalılar.

Romantik tavırlarıyla öne çıkan balıklar ise, aradıkları muhteşem tv ünitesine rose rengin sardığı Berlin Klasik Duvar Ünitesi ile kavuşacaklar. Oyma motifleri, desenleri ve ikili aplikleri ile göz kamaştıran Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi ise dikkat çekmeyi ve farklı olmayı çok seven ikizlerin beklentilerine tam anlamıyla cevap veriyor! Hepsi ve daha fazlasını incelemek ve kendinize en uygun seçimi yapmak üzere hemen Asortie Mobilya’nın kapısını çalabilir yahut internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz!

Televizyon ünitesi seçerken kararsızlığınızı atlatamadıysanız mutlaka Tv Ünitesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı okumalısınız.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.