TV Ünitesi Modellerinde Mermer Kullanımı

TV Ünitesi Modellerinde Mermer Kullanımı

Dünyanın en zengin doğal taş oluşumlarının bulunduğu Alp kuşağında yer alan Türkiye, çok çeşitli ve büyük miktarda mermer rezervine sahiptir. Türkiye, bu kaynaklara ilaveten gelişmekte olan sanayisi ve üretimde kullandığı teknoloji ile dünyanın en önemli doğal taş üreticileri arasında yer almaktadır. Ürettiği taşlardan olan mermerin kullanım alanı önceleri estetik ve dayanıklılığı sebebiyle sanatsal alanlar iken bugünkü başlıca kullanım alanları, inşaat sektörü, dekorasyon, heykelcilik, süs eşyalarının yapımı ve mermer tv ünitesi gibi mobilyalardır. Günümüz teknolojisi ile evlerimizde daha çok yer alan mermerler, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra doğal zarafeti ile de dikkat çekiyor. Mermerlerin su ile arasının iyi oluşundan dolayı yaz kış, banyo mutfak, duvar sehpa hiç fark etmeksizin hayatımızın her noktasında bize eşlik ediyor. 

Tv Ünitesi

Mermer, dekorasyonda lüks ve elegant bir görünüm sağlıyor. Zamansız ve doğal dokusuyla dekorasyona zenginlik katıyor. Tasarımlara farklı bir hava kazandıran mermer dokular, modern tarz tv üniteleri ile birleşti. Ağır ve sanatsal bir görüntü sunan bu üniteler duvarınız ile birlikte tv arka fonunu oluşturuyor. Salonların, oturma odalarının vazgeçilmez köşeleri olan televizyonların süsünü oluşturan mermer tv ünite modelleri ile odalarımıza canlılık geliyor. Bu canlılığın sinema keyfi yaşayacağınız gecelerde dikkat dağıtıcı olmasını istemiyorsanız, mermer tv ünite renginizi odanızın ağırlıklı renk tonuna göre seçmelisiniz. Odanızın açık tonlarda döşemeyi düşünüyorsanız aklınızda beyaz mermer tv ünitesi modelleri geçmemeli. Gerçi odanız koyu ise de bu düşünce geçmese daha iyi olur. Çünkü beyaz mermer genellikle hamam, merdiven ya da dış duvar süslemesinde tercih ediliyor.

Siz açık ton bir mermer istiyorsanız pastel tonlar da olan kahverengi tv ünitelerine ya da koyu tonlarda olan siyah mermer tv ünitesi modellerine göz atın. Zarif ama lüks görüntü sağlayacak olan mermer tv ünitesi ile televizyonunuzda daha şık görünecektir. Zarif ayaklar ile estetik bir duruş sergileyen üniteler, dekorasyon için extra bir süs eşyası da istemiyor. Kendi zarafeti ile yeterince doyuruculuk sunan bu üniteler için yine de sehpasında bir şey dursun isterseniz, biz fotoğraf çerçevesi öneririz. Hem güzel anılarınızda göz önünde tutma şansınızın olacağı çerçeveler ile bu şık mermer tv ünite modellini de kombinlemiş olursunuz. Çerçeve değil de daha farklı bir şey olsun isterseniz okuma kitaplarınızdan sehpa kitabı dediğimiz şık dış kapaklara sahip olanları sergileyebilirsiniz. Ve yahut birkaç mum da dekorasyon görevini görecektir.

Tasarım

Zarif detayları ile mermerin büyüsünü tamamlamak için tv ünitesinin tasarımı da oldukça önem taşıyor. Kullanılacak alanı daha derin ve ferah göstermesi açısından mermer tv ünitesinin kare köşe yerine yuvarlak köşeli tercih edebilirsiniz. Böylece tv ünitesi daha yumuşak bir görünüm kazanacaktır. Televizyonlar eskisi kadar ağır olmadığı için tek raflı üniteler daha çok revaçta. Buna ek olarak üzerinde eğer varsa kulp, odanızın tasarımına uyması önemlidir. Kulp detayı varak görüntüye sahip olabileceği gibi spor görüntüye de sahip olabilir. Tercihiniz doğrultusunda şekillenecek olan üniteniz odanıza çok yakışacak.

Zarafeti kusursuzca sergileyecek ve TV karşısındaki vaktinizi daha da güzelleştirecek bu tasarım, modern dekorasyonu tercih edenlere güzel bir öneri olarak karşımıza çıkıyor. Sizde bu dekorasyona sahip olmak istiyorsanız Asortie Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz. Güler yüz ile karşılaşacağınız mağazalarımızda mermer tv ünitesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz de birkaç gün içinde evinize gelecek olan üniteniz ile kaliteli tv saatleri geçirebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.