Klasik Kapitoneli Köşe Koltuklar ile Göz Alıcı Yaşam Alanları

Klasik Kapitoneli Köşe Koltuklar ile Göz Alıcı Yaşam Alanları

Kapitoneli köşe koltuklar yaşam alanlarımızdaki konfor oranını ikiye katlıyorlar. Zira köşe koltuklar estetik duruşları, rahat ve geniş bir kullanım alanına sahip olmaları nedeniyle zaten oldukça sık tercih ediliyor. Buna bir de kapitone eklendiğini düşünürsek elde edeceğimiz rahatlık kelimenin tam anlamıyla bir kat daha artıyor.

Adıyla, rahatlığıyla, şık ve göz alıcı yapısıyla klasik kapitoneli koltuk hayatımıza gireli uzun zaman oldu. Ama onun bize sağladığı artıları ve dekorasyonumuza kattığı estetik değerleri bizler tam olarak kavrayıp gerektiği gibi uygulamaya başlayalı çok da fazla zaman geçmedi. Buna karşın yaşam alanlarını süsleyen klasik kapitoneli koltuk modelleri ya da kapitoneli L koltuklar sayılarını her geçen gün artırıyorlar. Değişen renkleri, çeşitlenen tasarımları ve dokusuyla çekici bir temas sağlayan kumaşlarıyla kapitoneli koltuklar vazgeçilmezlerimiz arasında kendilerine sağlam bir yer edinmişe benziyorlar. Yerlerini bir başka ürüne kaptırmaya da pek niyetleri yok gibi görünüyor! Çünkü klasik kapitoneli köşe koltuklar her birimize kolaylıkla, göz alıcı yaşam alanları oluşturmayı vadediyorlar!

Estetik Görünümlü Ergonomik Tasarımlar!

Bilenler zaten kapitone koltukların rahatlığıyla tanıştıktan sonra, kapitone koltukları olmazsa olmazları arasına ekleyenler. Bilmeyenler için ise şöyle küçük bir açıklama yapılabilir. Kapitone, iki kumaşın arasına bu kumaşların mümkün olduğunca kalın ve kabarık durması için pamuk, yün, elyaf ya da kauçuk gibi malzemelerin eklenip, el yordamıyla yahut makine yardımıyla dikilmesiyle elde edilir. Bu dikişin ardından kapitone düğmeler eklenerek kumaş yüzeyi gerdirilir. Bu gergin yüzey kapitoneyi ortaya çıkartmış olur. Böylece görünümü ve kullanım rahatlığıyla öne çıkan en iyi döşeme tarzlarından biri hayata geçirilmiş olur.

Asortie Mobilya tüm bu uygulamaları yaparken, her ürününde olduğu gibi birinci sınıf malzemeler kullanarak, kullanıcılarının estetik değerlerini ve ergonomik tasarım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaya öncelik verir.

Asortie Mobilya’nın Kapitoneli Koltukları!

Öncelikle kapitoneli köşe koltuklar, Asortie bünyesindeki her ürün gibi evlerinizin farklı ölçülerdeki değişik bölümleri için çeşitlenen ölçülerde üretilebiliyor. Böylece neredeyse yalnızca sizin için tasarlanmış olan özel bir modele kavuşmuş oluyorsunuz.

Asortie Mobilya’nın farklı renk ve ölçü seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisine sunarak ürettiği Malta Klasik Köşe Takımı, kapitoneli koltuklar söz konusu olduğunda verilebilecek en güzel örnekler arasında yer alıyor. Kaliteli dokuma kumaşlar kullanılarak ve klasik çizgilerle modern çizgilerin harmanlanarak oluşturulan bu modelde, kanepelerin sırt bölümleri ile beraber saçak ve kol kısımlarına uygulanan kapitone işçiliği deyim yerinde olursa göz kamaştırıyor diyebiliriz.

Farklı, İhtişamlı ve Konforlu: Athena Klasik Köşe Takımı

Dekorasyonda her zaman zarafet ve lükse öncelik verenlerin değişmez tercihi Athena Klasik Köşe Takımı hem kapitoneli koltuklar arasında ihtişamla öne çıkıyor hem de Asortie’nin koleksiyonu içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri olma unvanını elinde bulunduruyor! Athena Klasik Köşe Takımı farklı, ihtişamlı ve konforlu yapısıyla bu beklentilerin tamamının ustalıkla somutlaştırıldığı bir tasarımı evlerinize taşıma fırsatı sunuyor!

Bu modelin sırt kısmı tamamen kapitone döşenmiş durumda. Ayrıca bu takım içe dönük kenarlarıyla oval olarak biçimlendirilmiş kanepesi ve iki adet berjerinin yanı sıra isteğinize göre şık bir orta sehpa ile de kombinlenebiliyor. Minder saçaklarında birer püskül havası verilerek kullanılan kumaşlar da Athena Klasik Köşe Takımı’na daha hareketli bir duruş kazandırıyor.

Yaşam alanlarınızda kapitoneli köşe koltuklar ile lüks ve konforlu kullanım alanları oluşturmayı arzu ediyorsanız, tereddüt etmeden Asortie Mobilya’nın kapitoneli koltukları arasından zevkinize uygun bir model seçebilirsiniz!

L koltuk veya köşe koltuk satın alacak kullanıcılar bu iki mobilya arasındaki farkların ne olduğunu daha net anlaması için hazırladığımız blog yazımızı mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.