Tarzıyla Dikkat Çekecek Oymalı Yatak Odası Modellerini Keşfedin

Tarzıyla Dikkat Çekecek Oymalı Yatak Odası Modellerini Keşfedin

Yorgunluktan bayılmak üzere olduğunuz bir anda içine girdiğiniz bir oda düşünün. Kapısından içeri ilk adımı attığınızda yüzünüze çarpan gün ışığı ve içinizi enerji ile dolduran temiz, havadar bir yatak odası. Kapıdan ilk adımı attıktan sonra sağ tarafınıza bir tuvalet masası ve ona uygun bir oturma pufu sizi karşılıyor. Ama bu masayı basit bir masa olarak düşünmeyin. Kuğu kadar zarif ayaklara sahip, sanatsal çalışma olarak kabul görebilecek kadar naif oymalar ile süslenmiş bir masa. Masanızın üzerinde sizin anılarınızdan ölümsüzleştirilmiş anlar duruyor. Kuğuyu andıran ayakların hemen ucunda ise en sevdiğiniz renk ile kaplanmış bir puf. Ayakları ahşaptan yapılmış bir de üzerine zarafet ile süslenmesi için ahşabına özenle dokunuşlar eklenmiş. Pufa oturunca ise karşınızda kendi yansımanızı görüyorsunuz. Ama bu sefer ki yansıma daha önceki yansımalarınızdan daha farklı. Odanın enerjisi sanki sizi içine almış, ruhunuzu sarıp sarmalamış gibi. Masaya ellerinizi koyunca duvar kâğıdı ile kaplanmış duvara masanın dayandırılmış olduğunu fark ediyorsunuz. Ayna masanın yaslandığı duvarda asılı duruyor.

TIPKI BİR TABLO GİBİ

Aynanın mobilyası masa kadar naif el işçiliği ile süslenmiş. Kendinizi aynada el işçiliğinin yansıttığı büyülü ışığın uyumu ile dans ederken buluyorsunuz. Bu duygunun neden olduğunu anlayamamışken hemen toparlanıp karşı duvarda bulunan büyük gardırop ile karşılaşıyorsunuz. Tüm özel gün kıyafetlerinizi, günlük tercih ettiğiniz kıyafetleri ve daha birçok kıymetli parçanızı içine alan dolaba elinizi uzattığınızda verdiği enerji ile tüm yorgunluğunuzun geçtiğini farkına varmışsınızdır. Elinizi ahşabın derinlere inen noktaları üzerinde gezdirirken, geçmişten gelen bu el işçiliği ile büyülenmemek elde değil diye düşünüyorsunuz. Gardırobun kapak kulplarını tuttuğunuzda değerli bir madenin işlenmiş olabileceği fikri aklınızdan geçiyor. Ve kapağı kendinize doğru açtığınızda zarafet ile dikilmiş kıyafetlerinizin bu büyüleyici dolap içinde olması ile bir huzur dalgası sizi sarıyor. Raflarda elinizi dolaştırırken ahşap oyma yatak odası takımınız ile yenilendiğinizi hissediyorsunuz.

MASALIN KAHRAMANI

Tam olarak dinlenmediğinizi farkına varınca da pencerenin tam karşısında bulunan yatağa doğru adımlarınız hızlanıyor. Yatağa yaklaştıkça kalp atış hızınız da doğal olarak hızlanıyor. Sanki bir masalın tam ortasında kalmış gibisiniz. Oymalı yatak odası başlıkları arasında belki de en çok ilgi gören yatak başlığı size kollarını açmış gibi duruyor. Daha çok yaklaşıyor ve derinlemesine inceliyorsunuz. Büyüleyici bir şekilde bıçağın ahşap üzerinde gezinişinin sonucu oluşan oymalı yatak odası takımlarının belki de size bu kadar huzur verdiğini daha önce hiç fark etmemiştiniz. Başlıktan gözünüzü alamıyorsunuz ama bir yandanda aklınızdan oymalı yatak odasının nasıl bu kadar klasiklik ile modernlik arasındaki ince çizgiyi koruyabildiği de geçiyor. Yatak başlığı ile ikizmiş gibi duran komidinlere dokunmadan edemiyorsunuz. Ahşap oyma yatak odası bütünlüğü için özenerek tasarlanmış olan bu komidinler yatağın iki ucunda da yerini almış şekilde. En sevdiğiniz kitaplarınızı okumanız için üzerlerine konulmuş abajurlar ile harika bir atmosfer oluşturuyorlar. Bu atmosferi tamamlamak için daha ne eklenebilir diye düşünürken gözünüz pencere yakınına takılıyor ve o son parçayı da görüyorsunuz. Şifonyer. Her detayını incelemek ve onun hikayesini ondan dinlemek gibi bir fırsatınız olmasını çok isterdiniz. Oymalı yatak odası takımları arasında size en çok layık olabilen olmak için tüm detaylarının en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandığı çekmeceleri incelemeniz gerekiyor. Ahşap oyma yatak odası takımı şimdi tamam oldu.

Bu atmosferde klasik oymalı yatak odasının içinde huzur dolu gecelerde uykuya dalmak ve enerjik sabahlara uyanmanın verdiği heyecanı düşünmeden edemiyorsunuz değil mi?  

Oymalı yatak odası fiyatları için bizimle hemen iletişime geçmelisiniz…

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.