Evlerde Yeni Trend Şark Köşesine Buradan Bakın

Evlerde Yeni Trend Şark Köşesine Buradan Bakın

Evlerin dekorasyonunda son dönemin trendlerinden birisi olan şark köşeleri sizin de ilginizi fazalsıyla çekmiyor mu? Kültürümüzün adeta geçmişten gelen bir esintisi olan şark köşesi modelleri, alışılmış ev düzenlerinin dışında ve görenleri etkileyen bir özelliğe sahiptir. Sevdiklerinizle birlikte bu ürünler ile özel olarak dekore edilen salonlarda zaman geçirebilir ve çok daha sıcak ortamlar oluşturabilirsiniz. Şehir hayatına alışmışsanız, başlarda şark köşesi minderlerini dahi yadırgayabilirsiniz. Fakat zamanla şark köşesi modelleri sizi etkisi altına alır ve buradan ayrılmak dahi istemezsiniz. Koltuk takımlarının yerine geleneksel olan bu seçeneği değerlendirmek, yaşamınıza renk katacak ve daha mutlu bir ev ortamına sahip olacaksınız.

Şark köşesi yeni modelleri içerisinde kendi zevkinize uygun ürünleri tercih edebilir ve bu ürünleri evinizin dilediğiniz bölümüne yerleştirebilirsiniz. Evinizin uygun bir noktasında yer alan bu odaya, ayrıca ekleyeceğiniz şark köşesi aksesuarları ile otantik bir ortam oluşturabilir, adeta geçmişe yolculuk etme imkanı yakalarsınız. Birinden farklı desenlere sahip şark köşesi minderlerinin üzerinde oturarak zaman geçirmek, burada özenle hazırlanmış Türk kahvesini yudumlamak ve dostlarınızla sohbet etmek… Gerçek hayatın tadına varacağınız, adeta içinize çekeceğiniz zaman dilimlerine şark köşesi modelleri ile kapı aralayabilirsiniz.

Şark Köşesi Modelleri

Şark, doğu anlamına gelir ve şark köşesi modelleri de genellikle ülkemizin doğu bölümlerinde yaşayan vatandaşlarımızın kültürlerindendir. Özenle hazırlanmış minderler ve bunların arkasındaki yastıklar, şark köşesi nedir sorusunun cevaplarındandır.

Şark köşesi modelleri, sadece minderlerden oluşabileceği gibi sedir üzerinde yer alan minderlerden de oluşabilir. Anadolu medeniyetleri tarafından geçmişte kullanılan bu özel ürünlerin, günümüzde çok farklı seçenekleri ve modelleri vardır. Şark köşesi modelleri, genellikle kırmızı ve siyah rengin ağırlıkta olduğu ürünlerdir. Fakat şark köşesi yeni modellerinde farklı renk seçenekleri de vardır. Fakat inceleyeceğiniz bütün ürünlerde net bir şekilde şark köşesinin ağırlığını hissedeceksiniz. Şark köşesi modelleri ile eviniz daha sıcak ve daha ciddi bir ortam olacaktır. Sıcak dostluklara ev sahipliği yapacak olan eviniz, aynı zamanda ciddiyetin de temsili haline gelecektir.

Şark köşesi aksesuarları ile evinizin dekorasyonunu çok daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Bu aksesuarlar, modern tarzda üretilmemiş olup, geçmişten günümüze gelen ürünler gibidir. Bazen geçmişten gelen bakır bir tabak, bazen demlik, bazen de el örgüsü bir ip ile şark köşesi modelleri desteklenebilir. Böylece gerek sizin, gerekse de evinize gelen misafirlerin üzerinde bu köşelerin etkisi çok daha fazla olacaktır.

Şark Köşesi Fiyatları

Her üründe olduğu gibi şark köşesi modellerinde de farklı kalite seçenekleri vardır. Bu seçeneklere sahip olmak için ödenecek rakam da farklıdır. Kendi bütçenize ve evinizdeki alana bağlı olarak istediğiniz gibi bir ürünü bulabilir ve bununla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken rakam ise tercih edeceğiniz ürüne bağlı olarak değişecektir. Bazen çok yüksek rakamlar ödemeniz gerekecek, bazen de çok daha uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabileceksiniz.

Şark köşesi minderlerindeki süngerlerden, burada kullanılacak aksesuarlara göre çok farklı unsurların fiyatları etkilediğini bilmeniz gerek. Minderlerin dışında bulunan kumaşlar, özel olarak üretilmekte ve bazıları kök boyası adı verilen doğal bir boya ile renklendirilmektedir. Bu tür özellikler arttıkça, şark köşesi fiyatları da yükselmektedir.

Sitemizde yer alan çok sayıdaki şark köşesi modelinden istediğinizi sipariş edebilir ve kısa süre sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi bütçeniz sınırlarında hareket ederek çok sayıdaki model içinden istediğiniz bulabilir ve böylece evinizin dekorasyonunu kendi tarzınıza göre yapabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.