Sedir Modelleri ile Yaşam Alanınıza Geleneksel Dokunuşlar Yapın

Sedir Modelleri ile Yaşam Alanınıza Geleneksel Dokunuşlar Yapın

Ev stilinde eskiye dönüşün popüler olması, sedir koltuk modellerinin de yaşam alanlarında yaygın olarak kullanılmasına olanak tanımıştır. Osmanlı dönemine vurgu yapan mobilyaların ve aksesuarların kullanıldığı klasik evlerde, sedir modelleri ile daha sıcak ve samimi bir hava yaratılabilmektedir.

Özellikle büyük ve ihtişamlı alanlarda kullanılan sedirler, artık farklı ölçülerde üretilebildiği için yaşam alanlarına kolay uyum sağlamaktadır. Geleneksel motifleri ve el işçiliğini sıkça barındıran sedirler iddialı renklerden de oluşabilir. Alanın maksimum şekilde kullanılmasına olanak tanıyan sedir modelleri ferah bir gezinme alanı yaratır. Köşe alanları da verimli kullanılacağından dekorasyonu tamamlamak kolaylaşır.

Kullanım açısından konforlu olan sedir koltuk modelleri, sadece evlerde değil, restoran ve otel alanlarında da kullanılır. Modern çizgilerle entegre edilerek kullanılabilen sedir koltuklar her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Yaslanma alanlarının rahat olduğu ve yastık kullanımıyla odaya farklı bir hava katan sedirlerle, geleneksel köşeler yaratılabilir. Özellikle bakır siniler, geleneksel motifli duvar halıları, perdeler ve işlemeli aksesuarlarla uyum yakalayan sedir modelleri, yaşam alanlarında geçmişin izini taşıyan köşe alanlar yaratmanıza olanak tanır.

Ofis Alanlarında da Sedir Koltuk Kullanabilirsiniz

Eskimeyen dayanıklı yapısı ve zamansız stili ile uzun yıllar kullanım imkanı yaratan sedir koltuklar, farklı renk ve kumaş seçenekleriyle üretilebilir. Ölçüler, kumaş cinsi gibi pek çok detay kullanıcının isteğine göre şekillenebildiği için yaşam alanlarına birebir uyumlu üretilen sedir koltuk modelleri, dekorasyonu işlevsel kılacaktır.

Ofis alanları için tercih edilen deri sedir modelleri bulunduğu alana daha resmi ve ciddi bir hava katarken otel lobilerinde kullanılan sedirler de benzer ağırlıkta ve şıklıkta olacaktır. Ancak evinizde sedir koltuk kullanmak istiyorsanız daha samimi bir hava yakalamak için deriden uzak durabilir, geleneksel motiflere sahip yastıklarla sedir koltuğu işlevsel hale getirebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.