Lüks Dekorasyonu Vurgulayacak Luxury Aksesuar Modelleri

Lüks Dekorasyonu Vurgulayacak Luxury Aksesuar Modelleri

Evlerin görünüm kalitesini artıran eşyalar her zaman daha dikkatli ve daha titiz bir şekilde seçilmelidir. Bu bağlamda sadece eşya değil dekorasyonda önem arz eder. Eğer luxury aksesuarlarından faydalanmak isterseniz her zaman daha doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Luxury aksesuarları ağır görünen ve kendi tarzını yansıtan evler için daha uygun olacaktır. Özellikle klasik mobilyalarda kullanılan bu aksesuarlar daha çok;

·         Kadife,

·         El işlemesi,

·         Oyma sanatı,

·         Taşlı,

·         Simli kumaşlardan yapılmaktadır.

Hafif renk geçişleri ve çok ağır olmayan renk tonları ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Yatak odası ve salonlar için üretilen luxury aksesuarlarını evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Luxury Aksesuarlar İle Evinizi Zenginleştirin

Luxury aksesuarlar evlerinizi zenginleştirmeye ve asil bir görünüme kavuşturmaya yeter. Üstelik her türlü mobilyaya da kolayca uyum sağlayan bu modelleri evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer evinizi bir sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız yağlı boyalı tabloları tercih edebilirsiniz. Burada kullanılan tablo çerçeveleri daha çok el oyması ve altın yaldız boyaları ile kendini gösterir. İçindeki resimler ise evlerinizde farklı pencereler ve görünüm alanları açmaya yeter.

Yatak odanızda kullanmak üzere tasarlanan dış yüzeyi kadife mücevher kutuları da luxury aksesuar ürünlerinden bir tanesidir. Bu haliyle Osmanlı saraylarından gelmiş asil bir görünüm sergiler.

Yine ahşap işlemeli mücevher kutuları rüstik bir ortam görüntüsü sergilemeye yetecektir. Özellikle üzerinde seçilen renk tonları ile eski dönemlerin ihtişamını en iyi şekilde yansıtır.

Evlerde farklılık yapmak isteyen kimseler luxury kitap kutuları ile aksesuarlarını kolayca tamamlayabilirler. Üst yüzeyine istenilen şekiller yapıştırılabilir. Bunun yanında farklı ve muhteşem bir ev görüntüsü sunmaya yeter.

Luxury Ayna Aksesuarları İle Ortamı Güzelleştirin

Luxury model aynalar hem yatak odanıza, salon ve banyolarınıza eşsiz bir görünüm katacaktır. Ayna kenarında bulunan işlemli çerçeve ister eskitme modellerden oluşabilir hem de  modern bir görünüm sağlayabilir. Yine üzerinde seçilen renkler her zaman görenleri kendine hayran bırakacak tarzda tasarlanmıştır. Bu haliyle evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Salonlarda Kullanılacak Luxury Aksesuarlar

Salonlarda kullanılan luxury aksesuarlar her zaman evin dış dizaynına ayrı bir görsellik sunmayı başarmıştır. Özellikle salonların renkleri ile bire bir uyum sağlayan bu aksesuarlar evlere sade e bir o kadar da asil görünüm sunar. Bunun yanında yemek takımları, aydınlatma gibi eşyalarla da evinizin tarzını oluşturabilirsiniz.

Banyolarda Kullanılabilecek Luxury Aksesuarlar

Luxury aksesuar modelleri evin her köşesinde kullanıma uygundur. Üzerinde bulunan işlemeler ve taşlar evleri daha zengin ve asil gösterir. Bu nedenle banyoda da rahatlı kullanılabilir. Burada kullanılacak aksesuarlardan biri aynalardır. Aynalar ne kadar zengin görselliğe sahip olursa evi daha iyi yansıtır. Hatta sadece bir ayna kullanımı bile banyo aksesuarına yetecek bir detaydır. Sadece burada iyi ve eskitme  model luxury aksesuarlarını kullanmak yeterli olur.

Lüks Dekorasyonda Seçilen Luxury Aksesuarları Nasıl Olmalıdır?

Lüks dekorasyon denince akla ilk gelen el işçili ile yapılan ve kadife parçaları üzerinde barındıran dekorasyonlardır. Bu nedenle luxury aksesuarları da dekorunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bunun için kadife kaplamalı eşyaları seçmeniz yeterli olur.

Eğer rüstik bir mekan oluşturmaya çalışıyorsanız burada eskitme ahşap parçaları kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Yine ahşaba can veren diğer unsur boyadır. Burada seçilen boyalar mat ve  pastel tonlardan oluştuğu takdirde hayal ettiğiniz evi oluşturmak hiç de zor olmayacaktır. Her evin kendi tarzına göre üretilen luxury modeller ile siz de kendi evinize farklı bir hava katabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.