Sosyal Medyada En Çok Like Alan Otel Mobilyaları

Sosyal Medyada En Çok Like Alan Otel Mobilyaları

Sosyal medyanın güçlü mecraları hayatımıza girdiğimizden beri, ev dekorasyonundan ofis dekorasyonuna, koltuk takımı önerilerinden otel mobilyaları ile birlikte kullanılacak aksesuarlara kadar, her şeyle ilgili değerlendirmeler bu platformlarda yer alıyor. Paylaşılan görsel ve işitsel içeriklerin sayısı her geçen

gün fazlalaşırken, sosyal medyanın gücünden yararlanmak isteyenlerin sayısı da artıyor. Günlük hayatın her an ve alanına nüfuz eden sosyal medya dinamikleri, gün içinde alacığımız kararlarda da etkili oluyor.

Nereye gideceğimiz, ne giyeceğimiz, nerede yemek yiyeceğimiz, hangi otelde kalıp nasıl bir tatil organize edeceğimize varana dek, bütün planlarımızı sosyal medyanın öncülüğünde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Trendleri takip edip geri kalmamaya, en çok like alan paylaşımlarda bulunmaya gayret ediyoruz. Yahut da en çok like alan paylaşımları bulup, bir sonraki planımızı ona göre yapmaya çalışıyoruz.  Kabul etmek gerekiyor ki hepimiz bundan keyif alıyoruz.

Sosyal medyada en takip ettiklerimiz arasında yer otel mobilyaları ve klasik otel tasarımları da kendi aralarında kıyasıya bir rekabet yaşıyorlar. Biz de şimdi, bu eğlenceli rekabetin öne çıkanlarını mercek altına alıyoruz. Sosyal medyada en çok like alan otel mobilyaları hangileri ve hangi özellikleri ile öne çıkıyorlar kısaca bir göz atıyoruz.

Klasik ve Modern Otel Mobilyaları

Her birimiz muhakkak otellerde vakit geçiriyoruz. Bazen uzun bir yaz tatili için bazen kısa bir iş seyahati için kimi zaman da küçük hafta sonu kaçamakları nedeniyle otelde kalıyoruz. Hepimiz konforlu ve şık bir ortamda konaklamak istiyoruz. Karar vermeden önce mutlaka değerlendirdiğimiz otelin sosyal medya hesaplarını inceliyor, fotoğraflarına bakıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını araştırıyoruz. Risk almaktan kaçınıyor, her şeyin dört dörtlük olmasını istiyoruz.

Bir yandan da kişisel zevklerimize hitap eden bir otelde kalmayı önemsiyoruz. Kimimiz için klasik otel mobilyaları öncelik olurken, kimimiz de otel konseptinin modern otel mobilyaları ile oluşturulmuş olmasını istiyor. Beğenilerimiz her an gelişip, değişse de konfor beklentimiz değişmeden sabit kalıyor. Her zaman da en yüksek seviyede oluyor.

İnce Zevklerin Seçimler!

Otel mobilyaları arasında ilk dikkatimizi çeken, otelle ilk karşılaşma noktamız olan lobiler oluyor. Burada yer alan oturma grupları da ilk değerlendirmeye tabi tutulanlar arasında kendini gösteriyor. Sosyal medya mecralarında da bu fotoğraflar ilk bakılanlar ve en çok like alanlar listemizde yer alıyor. Hemen ardından otelin konseptinin en önemli parçaları olan aktivite alanlarının fotoğrafları geliyor. Ama asıl dikkat çeken ve likelardan aslan payını alan fotoğraflar otel odalarında çekilenler oluyor.

Otel odalarında yer alan oturma gruplarında ya da pencere önündeki bir berjerde çekilen fotoğraflar en çok like alanlar olarak karşımıza çıkıyor. Klasik otel mobilyası deyince akla ilk gelenlerden olan şık berjerler bazen bir kitap ve hemen yanında bulunan içeceklerin yer aldığı karelerle beğeni topluyor.

Sosyal Medyaya koyduğumuz fotoğraflarla kendini biraz daha gösterme fırsatı yakalayan otel mobilyaları, aynı zamanda ince zevklere dayanan seçimlerimizin estetiğini de yansıtıyor.

Sosyal Medyada Osmanlı Esintileri

Modern otel mobilyaları her zaman beğeni topluyor olsa da, özellikle klasik otel mobilyaları arasında yer alan ve Osmanlı’nın klasik tarzını otel odalarına taşıyan otel mobilyaları her zaman daha çok like alıyor. Osmanlı tarzının klasik mobilyaları, lüks ve ihtişamlı otellerin, heybetli görüntüsünü tamamlayan mobilyalar olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle de bu görkemli ve otantik tarz lüks ve gösterişli mobilyalara düşkün olan herkes tarafından daha çok beğeniliyor.

En çok beğenilen otel odası paylaşımlarının başında otellerin kral odası gelmektedir. Peki otellerin kral odasında sağlayanan hizmetler nelerdir? Keşfetmek için tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.