Geçmişe Asil Bir Yolculuk; Yedikule Klasik Koltuk Takımı

Geçmişin şaşalı dönemini salon dekorasyonunuzda yansıtmak istiyorsanız, klasik salon takımlarını tercih etmeniz ve klasik dokunuşlardan ilham almanız gerekir. Yıllar geçse dahi modası geçmeyecek olan klasik mobilyalar, evinize görkemli, karakteristik ve özel bir hava katabilecek tarzda mobilyalardır.

Yedikule klasik koltuk takımı, açık renkteki döşeme kumaşı ve altın oyma detaylarıyla klasik dönemin zerafetini ve ihtişamını yansıtan modellerden biridir. Ayaklı klasik koltuk takımı bir üçlü, iki tekli olacak şekilde tasarlanmıştır. Kol yerlerindeki şıklık ve koltuk başındaki altın rengi detaylar salonunuzu çok daha asil gösterir.

Gösterişten, parlak döşeme kumaşlarından, kendinizi sarayda hissetmenizi sağlayacak salon dekorasyonlarından hoşlanıyorsanız, klasik koltuk takımları tam da hayalinizdeki dizaynı size sağlayacak olan mobilyalardır. Salonunuzda hayalinizi yaşatmak için Yedikule klasik koltuk takımını tercih edebilir, doğru aksesuarlarla uyumu yakalayabilirsiniz.

Yedikule Klasik Koltuk Takımını Aksesuarlarla Zenginleştirin

 

Gösterişli bir salon hayal edenler için tercih listelerinin başında gelen Yedikule klasik koltuk takımı, süslü tavanlar, uçuşan perdeler, görkemli kapılarla da uyumu yakalayacaktır. Ağır ve parlak döşeme kumaşının kullanıldığı bu koltuk takımında vizon, bej, krem ve altın renklerinin ön plana çıkması salonunuza zengin bir hava katacaktır. Böylece klasik koltuk takımı modelleri arasından seçtiğiniz Yedikule, çeşitli aksesuarlar ile salonunuzu çok daha zengin gösterebilmenize fırsat verecek bir modeldir.

Ana hatları keskin olan Yedikule koltuk takımı kol ve başlık kısmında daha oval hatlar kullanarak dengeli ve uyumlu bir hava yaratır. Kullanılan birinci sınıf malzemeler nedeniyle sadece gösterişli olduğu için değil, konforlu olduğu için de alabileceğiniz model ferah ve klasik salonların vazgeçilmezi olacak. Asil bir salon dekorasyonu yaratmak istiyorsanız klasik koltuk takımı modelleri arasından seçebileceğiniz Yedikule koltuk takımı, hayalinizdeki eşsiz görünümü yaratacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.