Otel Lobi Mobilyası
Otel Lobi Mobilyası

Kalite ve estetiği bir araya getirerek muhteşem ürünler üreten Asortie Mobilya, otel lobi mobilyaları alanında yaptığı farklı ve fonksiyonel tasarımları ile de büyülüyor!

Otellerin giriş alanında bulunması gereken lobi mobilyası ürünleri, ziyaretçileri daha ilk adımda etkilemeli. Tüm konuklar ne kadar konforlu bir otele giriş yaptıklarını lobi mobilya çeşitleri ile görmeli. Otel konseptinize uygun, sadece görünümüyle bile ne kadar konforlu olduğunu gösterebilen mobilyalar tercih etmeniz otelinizin prestiji için oldukça önemli.

Modern ya da avangard tasarımlar içerisinden dilediğiniz konsepti seçebilirsiniz. Otelinizin belirli bir konsepti bulunuyorsa Asortie Mobilya en doğru ürünü seçebilmeniz adına size destek sağlayacaktır. İşletmecilik alanında müşteri memnuniyeti büyük önem barındırır. Konaklamak için sizi ziyaret eden kişiler hem dekorasyonunuzdan hem de konforunuzdan memnun kalmalı. Üstelik otel mobilyaları sürekli temin edilen ürünler olmadıkları için sizlere uzun ömürlü kullanım imkanı sunabilmeli. Mobilyalar kısa sürede deforme olmamalı ve aynı kaliteli uzun zaman keyifle kullanılmalı.

Asortie Mobilya ziyaretçilerinize ilham verecek ergonomik lobi mobilyası ürünleri tasarlar.  Otelinizin kurumsal imajını ön plana çıkaracak, farklı tasarımı ile etkileyecek ve rahatlığı ile hayran bırakacak ürünler için www.asortie.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geçmişten bugüne köklü tecrübesi ve yıllara meydan okuyacak kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Asortie, oteliniz için yalnızca lobi mobilyaları üretmez. Aynı zamanda otel odası mobilyaları da tasarlar. Tasarımda bütünlük oluşturmak ve harika konsepte sahip bir otel yaratmak için Asortie ekibi ile iletişime geçin! 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.