Olimpos Gold Klasik Yemek Odası’yla İhtişamlı Davetler Verin

Olimpos Gold Klasik Yemek Odası’yla İhtişamlı Davetler Verin

Klasik zarafeti taçlandıran lüks yemek odası takımlarıyla evinize ihtişam katabilir ve misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Klasik tarzda döşenen evlerin vazgeçilmezi olan yemek odası takımları, şık davetlerin ve oturma alanlarının yıldızı olmaya devam ediyor. Bu senenin trend dekorasyon fikirlerinden biri olan klasik yemek odaları, tasarımı ve duruşuyla vintage tarzda döşenen evlerin bütünüyle uyum yakalıyor.

Asortie’nin favori ürünlerinden biri olan Olimpos Gold klasik yemek odası, klasik dekorasyondaki tüm beklentileri karşılayacak tarzda tasarlanan mobilyalardan biridir. Oyma motiflerinin inceliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Olimpos Gold, lüks vitriniyle yemek odasındaki tüm boşlukları dolduracaktır. Bunun haricinde takım içerisinde gelen ürünler arasında doğal ahşaptan üretilen yemek masası ve 6 sandalyesi, klasik aynayla şıklığı tamamlayacak konsol ünitesi de vardır. İsteğe göre müşteriler takımın içerisine ekstra sandalye ya da diğer yemek odası mobilyalarını dahil edebilir.

Olimpos Gold klasik yemek odası takımı özellikle ihtişamlı avize ve altın varaklı aksesuarlar ile uyum içerisinde kullanılabilir. Özel renk ve ölçü seçenekleriyle üretilebilen Olimpos Gold, dergi kapaklarında gördüğünüz gösterişli yemek odalarını tasarlamak için size büyük bir fırsat sunacak modellerden biridir. Ahşap malzemeden üretilen oturma odalarını ve altın varaklı oyma detaylarla süslenen aksesuarları kullanan ev sahiplerinin beğenisine hitap edecek olan Olimpos Gold, aynı serinin oturma odası takımıyla da kullanılabilir.

Hayallerinizdeki yaşam alanına kavuşmak için tercih edebileceğiniz ürünlerden biri olan Olimpos Gold klasik yemek odası takımı, ergonomik yapısıyla rahatlığınızı da önemsiyor. Geniş iç hacme sahip konsoluyla işlevsel olan takım heybetli vitriniyle duvar boşluklarını da tamamlıyor. Soft renklerin ön planda olduğu takım ışıltılı altın işlemeleriyle yaşam alanlarınızın yıldızı olurken, farklı ölçülerde üretilebiliyor oluşu da boşluklarınızı istediğiniz şekilde doldurmanızı sağlıyor.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.