Olimpos Gold Klasik Koltuklarla Yaşam Alanlarınız Daha Lüks!

Olimpos Gold Klasik Koltuklarla Yaşam Alanlarınız Daha Lüks!

Ahşap oyma motifleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Olimpos Gold klasik koltuk takımı, klasik detayların incelikle düşünüldüğü koltuk modellerinden biri oluyor. Salonlarınızın daha lüks ve asil gözükmesini istiyorsanız tercih edebileceğiniz koltuk takımı, parlak döşeme kumaşıyla da ihtişam saçıyor.

İki adet klasik berjer ve iki adet üçlü kanepeden oluşan koltuk grubu, kullanıcıların isteğine göre klasik mobilya eklentileriyle kullanılabiliyor. Geniş salonlara sahip olan kullanıcılar Olimpos Gold klasik koltuk takımıyla uyumlu, ahşap oymalara sahip orta sehpa modelleriyle dekorasyonda bütünlük yakalayabiliyor.

Evinizin Her Alanını Olimpos Gold Serisine Emanet Edin!

Doğal ahşap malzemeden üretilen ve altın varak işlemleriyle göz kamaştıran Olimpos Gold, koltuk yüzeyiyle takım kırlentleriyle konfor sunar. Evinizi lüks mobilyalarla dekore etmek istiyorsanız sezonun en çok tercih edilen klasik modellerinden biri olan Olimpos Gold koltuk takımını kullanabilir, aynı serinin takım yemek odası ve yatak odası takımıyla bütünlük yaratabilirsiniz. Olimpos Gold serisinin ağırlığını ve klasik detaylarını büyülenerek kullanacak, misafirlerinizin de hayranlığını kazanacaksınız.

Ergonomik yapısıyla rahatına düşkün olanların takdirini kazanan Olimpos Gold klasik koltuk takımı, altın tonlarındaki aksesuarlar ile uyumludur. Bu sayede vintage esintilere sahip dekoratif ürünleri rahatlıkla kullanmanıza olanak tanıyan koltuk takımı kullanıcı isteklerine göre de şekillenebilir. İstenilen ebat ve renklerde üretilen Olimpos Gold, evinizde yarattığınız boşlukları tam olarak dolduracak bir üründür.

Mükemmel salon dekorasyonunun en önemli adımı olan koltuk takımı seçimi sadece görselliği ile değil, dayanıklılığıyla da kullanıcıya güven vermelidir. Kalitesinden ödün vermeyen Olimpos Gold serisi senelerce kullanılabilecek bir ürün olması nedeniyle şıklığı senelerce muhafaza etmenizi sağlar. Özel dokuma kumaşının zarafeti ve birinci sınıf süngerinin rahatlığı ile beklentilerinizin de üzerinde bir performansa sahip olan Olimpos Gold klasik koltuk takımı, sadece sizi değil, misafirlerinizi de etkileyecek bir ürün olacak. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.