Asortie Müşterileri Yaşam Alanlarını Özgürce Tasarlıyor!

Yaşam alanınızı tasarlamaya ne dersiniz?

Artık evinizde, sizi yansıtacak mobilyaları kendiniz tasarlayabilirsiniz. Klasik mekanlara özgü tasarımlar ile evinize yeniden hayat veren Asortie Mobilya, klasik mobilya hayranı müşterileri için harika ürünler ortaya çıkarıyor.

Hayallerinizdeki mekanları, uzman ekibi ile sizin istediğiniz şekilde tasarlayan Asortie, projelendirdiği çalışmaları rahatlık, gösteriş ve zarafet unsurlarını göz önünde tutarak üretiyor. Kullanıcının istediği mekanın, standart dışı özgün modeller ile tasarlandığı "Kendi Mekanını Kendin Tasarla" uygulaması ile birçok konut, villa ve malikine projesine imza atan Asortie, kişiye özel yaşam mekanları üretiyor.

 "Mükemmel mekanlar, içinde bulunmaktan mutluluk duyulan mekanlardır." ilkesi ile eşsiz yaşam mekanları üreten Asortie, yurtiçinde ve yurtdışında özgün tasarım alanında vazgeçilmez bir marka olarak faaliyet sürdürüyor. 

Tüm klasik mobilya ve dekorasyon ürünleri doğal ahşaptan üretiliyor. Eğer yaşam alanınızı yenilemek istiyorsanız alanında profesyonel Asortie Mobilya ekibi ile görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Asortie klasik mobilya modelleri alanınıza uygun olarak üretilmektedir. Dekorasyon noktasında fikir edinmek, mobilyaları incelemek ve detayları öğrenmek için Asortie Mobilya showroom’unu ziyaret edebilirsiniz. Sektörde köklü bir geçmişe sahip ve mobilya kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Asortie, yıllardır müşterilerine kesintisiz hizmet sunar.

Severek kullanacağınız, uzun yıllar size eşlik edecek eşsiz klasik mobilyalar için Asortie konforunu tercih edin. İlhamını müşterilerinden alan Asortie Mobilya, el işçiliği muhteşem motifleri ile yaşam mekanınıza anlam katacak. Sunduğu fonksiyonel hizmetiyle ihtiyaçlara yönelik kaliteli mobilya çözümleri sağlayan şirketimiz, kendini özel hissetmek isteyen herkese muhteşem ürünler sunmaya hazır.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.