Gelenekselin Ötesinde Bir Dokunuş; Avangard Mobilyalar

Fransızca bir kelime olan avangard günümüzde daha çok ev stilinde ve mobilya tasarımlarında karşımıza çıkmaktadır. Gösterişin ve ihtişamın ön planda olduğu avangard mobilyalar, altın varaklı süslemeleri, iddialı renkleri ve işlemeleriyle dikkat çekmektedir.

Ahşabın en gösterişli hallerini görebileceğimiz avangard tasarımlarda klasik hatlar ve vintage aksesuarlar kullanılabilir. Salon takımlarında, yatak odası takımlarında ve yemek odalarında karşımıza çıkan bu mobilyalar evlerinizde istediğiniz stili yaratmanıza olanak tanıyacaktır.

Avangard mobilya renkleri kendisini belli eden iddialı renkler olduğu için daha çok kırmızı, siyah ve mor gibi tonlarda kendisini gösterir. Bu senenin en popüler mobilya ürünleri arasına giren avangard tasarımlar duvar ve zemin renkleriyle uyumlu olduğunda bütünleyici bir etkiye sahip olacaktır.

Avangard Mobilyalarla Stilinizi Taçlandırın

Adeta bir çağdaş sanat eserini andıran avangard salon takımları ve yatak odası takımları bildiğiniz tüm kalıpları unutturacak çizgilere ve estetiğe sahiptir. Özellikle koltuk döşemelerinde ve kenarlarında oyma işlemeleri sayesinde evinize zarif dokunuşlar yapan bu mobilyalar misafirlerinizin de gözlerini kamaştıracaktır.

Avangart mobilyalar, gelenekselin ötesinde bulunan ancak ilhamını klasik mobilyadan alan ürünlerdir. Bu nedenle geçmiş ruhu taşımasına rağmen modern dekorasyonlarda kullanılabilecek olan bu tasarımlar basit bir dokunuşla evinizde harikalar yaratabilir. Klasik olanın zamansız güzelliğini bulabileceğiniz avangart ürün, yıllar geçse bile modernliğini koruyacaktır. Üstelik kullanılan malzemenin dayanıklılığıyla da sizi kendisine hayran bıracak olan mobilyalar, konforunuzdan ödün vermemenizi sağlayacaktır.

Avangard mobilya tasarımlarında kapitone dikişler, deri döşemeler, altın varaklı işlemeler, oval çizgiler ve benzeri detaylar karşımıza çıkar. Bu mobilyaları güçlü klasik aksesuarlar ile kullanabileceğiniz gibi sade dekorasyonlar yaratmak istediğinizde de tercih edebilirsiniz. Kendine has tarzıyla son yılların popüler mobilyalarından biri olan avangard ürünleri istediğiniz ölçülerde tasarlatabilir, oturma alanlarınızda istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.