Lüks Yemek Odası Servislikleri

Lüks Yemek Odası Servislikleri

Lüks yemek odası servisliklerini keşfedin. Yaşam alanlarının eşsiz bölümleri olan yemek odalarını süsleyen yemek odası takımları, aksesuarlar ve yemek servislikleri doğru bir el tarafından belirlendiğinde fevkalade bir uyum yakalıyorlar. Bu uyum sayesinde yemek odalarının estetik görünümü, dekoratif değeri katlanarak artıyor. Hele ki bir de buna lüks yemek servis arabaları eklenirse ortaya çıkan ihtişam tüm dekorasyon beklentilerinizin önüne geçip, keyfinize keyif katıyor.  Ayrıca lüks yemek servis arabaları kullanmak hem size pratiklik kazandırır hem de ağırladığınız konukların dikkatini çekerek, yaptığınız dekorasyonla da adınızdan söz ettirmenizi sağlar.

Aslına bakılırsa sırayla ilerlemekte fayda var. Ancak yemek odalarını dekore etmek o kadar keyifli ve heyecan verici bir durum ki, bu heyecana kapılmamak neredeyse imkansız. Yemek masaları, örtüler, masaları süsleyen gondollar, konsollarda ışıldayan aksesuarlar, muhtemelen tam da yemek masasının üzerine yerleştirilmiş lüks avizeler, görenleri hayran bırakan ve adeta yenilen yemeğin lezzetine karışan lüks yemek odası servislikleri! Evet, hakikaten çok fazla detay var. Tüm detaylarla birlikte, özellikle lüks yemek odası servisliklerine odaklanmakta da büyük fayda var!

Her Ev Biraz “Vitrindir”

Kabul etmek gerekiyor ki her ev, ev sahipleri olarak bizlerin zevk ve beğenilerine hitap etmesi için olduğu kadar, misafirler düşünülerek de dekore ediliyor. Kısacası bu açıdan bakarak, her ev biraz vitrindir denebilir. Ve bu vitrinin her daim göz alıcı olması istenir. Bu anlamda bir vitrin olması istenen ve bu şekilde dizayn edilen yegane alanlar ise yemek odalarıdır. Zira en fazla misafir de evlerin bu alanlarında ağırlanır. Dolayısıyla servis için seçilen takımların ve bu servisliklerin üzerinde yer alacağı ve yine servislik olarak anılan ürünlerin “vitrine” konup, herkesin beğenisine sunulabilecek kadar iddialı olması gerekir.

Yemek servislikleri yemek odanızdaki her şey ile bütünleşmiş biçimde görünmelidir. Renk ve tasarımlarıyla odanın genel dekorasyonuyla uyum sağlamalıdır. Geçmişten farklı olarak günümüzün nimetleri arasında sayılabilecek en önemli olgulardan biri, farklı renklere bürünmüş yemek servislikeri olduğundan, bunlar her geçen gün daha fazla yaşam alanında karşımıza çıkar. Çeşitlenen modeller arasından her açıdan size uygun tasarımları seçmeye özen göstermelisiniz.

Bu anlamda günümüzün en özel bir başka nimeti de farklı modellerde imal edilen servis arabalarıdır. Lüks yemek servis arabaları kullanımı 2020’nin yemek odası dekorasyon trendleri arasında da yer aldığından, eğer hala bir servis arabası edinmediyseniz, daha fazla zaman kaybetmeden almanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi takdirde sezonun trendlerinin gerisine düşeceksiniz.

Asortie Mobilya’dan Zarif Tasarımıyla “Leydi Servis Arabası”

Yemek odalarına görkemli ama zarif bir hava katmak isteyenlerin tercihi olan lüks yemek servis arabaları arasından, görünümünden kullanımına, renginden boyutlarına kadar her özelliği ile artı puan alarak sıyrılan Leydi Servis Arabası görenleri adeta büyülüyor!

Tasarımında klasik tarza uygun detaylar ağırlıkta olsa da, Leydi Servis Arabası klasik ya da modern zevkleri olan herkese hitap edecek bir görünüme sahip. Üretiminde ise Asortie’nin diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi doğal ahşap kullanılmış. Gürgen ağacının doğallığı, Asortie’nin usta el işçiliği mahareti ile buluşunca daha çekici bir hal almış.

Ana rengi siyah olan bu özel tasarım, altın varaklı süslemelerle hareket kazandırılarak, canlandırılmış. Ön kısmında, iki yanında yer alan dekoratif tekerlekler de estetik görünümünü tamamlamış vaziyette! Leydi Servis Arabası kelimelerin tam anlamıyla şahsına münhasır bir etkiye sahip. Ayrıca farklı dekorasyon stillerine ve öznel beğenilere kolaylıkla uyum sağlayabilmesi için talep edilen çeşitli renklerde üretilebiliyor. Bu yapısı da onu daha fazla tercih edilir hale getiriyor!

Yemek odası dekorasyonunuda yapılan hataları derlediğimiz bu blog makalemizi keşfetmek için tıklayınız.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.