Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı, hemen her türlü ev dekorasyonuna uygun olarak üretildiği için, oturma odalarının kurtarıcı parçalarındandır. Hem klasik hem modern mobilyaların en gözde parçalarından olan köşe takımı, oturma odasına şıklık katarken, kullanım kolaylığı da sağlar.

Model seçeneği gittikçe artan köşe takımı, özellikle evinde şıklık ve konforu bir arada bulmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği salon oturma grupları arasındadır. Klasik çizgiler ve rahatlığı bir arada sunan köşe takımı, tüm aileyi bir araya getiren oturma odasında kullanıldığı için aynı zamanda leke tutmayan, temizlemesi kolay kumaştan, üretilmesi gerekir. Genellikle parlak kumaşların hakim olduğu klasik model köşe takımlarını, farklı renk ve desendeki minderlerle hareketlendirebilir, odanızı size özel hale getirebilirsiniz. 

Her türlü mobilyada el işçiliğinin en güzel örneklerini sunan Asortie Mobilya, köşe takımı mobilyalarında da kalite ve müşteri memnuniyeti en üst sırada tutarak, hayalinizdeki odayı evinize taşıyor. Asortie, tarzından ve rahatlığından ödün vermek isteyenler için birbirinden şık ve kaliteli klasik köşe takımı modellerini beğeninize sunuyor.  Ayrıca dilerseniz, köşe takımınıza ek olarak istediğiniz renk ve modelde berjer ya da puf ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.  Asortie Mobilya’da beğendiğiniz köşe takımı odanızın ölçüsüne göre tasarlanır, böylece aldığınız mobilya tam evinize göre olur. Her daim moda olmayı başaran köşe takımı, leke tutmayan kumaştan üretilir böylece evin en sık kullanılan yerinde gönül rahatlığıyla zaman geçirebilirsiniz.

Asortie köşe takımları ile yoğun bir günün sonunda evinizde keyifle oturacak, huzur ve konforu tam anlamıyla hissedeceksiniz. Siz de geniş ürün yelpazesinden evinize en çok yakışacağını düşündüğünüz köşe takımını seçin, hayalinizdeki evi odanıza getirin. Asortie ile evinizin en şık köşesini oluşturun. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.