Koç Burcu Kadınlarının Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Koç Burcu Kadınlarının Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yaşam alanlarının dekorasyonu her zaman bir bütün olarak ele alınsa da mutfak dekorasyonu özellikle kadınlar için daha özel bir yere sahip. Zira mutfaklar evlerin kalbi. Ve buranın yegâne hâkimleri kadınlar! Mutfaklarda en çok onlar vakit geçiriyorlar. Dolayısıyla burada geçirilen vakti mümkün olduğunca kaliteli hale getirmek istiyorlar. Her şey tam olarak onların istediği gibi dizayn edilmeli. Ne bir eksik ne bir fazla! Mutfaklarda en çok onlar, zaman ve emek harcadığına göre, bütün detayların kadınların arzu ettiklerine uygun biçimde şekillenmesi de son derece doğal.

Mutfak dekorasyonu, hem göze hitap eden görünümüyle hem de işlevsel çözümleriyle kadınların hayatını kolaylaştırmalı. Bunu gerçekleştirmek üzere, birbirinden farklı pek çok lüks mutfak dekorasyon fikirleri, kendilerini kadınlara beğendirmek için adeta yarışıyorlar. Kimileri tercih hakkını klasik mutfak dekorasyonu yönünde kullanırken, kimileri benim tek hayalim modern mutfak dekorasyonu diyor! Ama yine de farklı fikirler, farklı tarzlar muhakkak inceleniyor. Bütün bunlarla beraber, nasıl bir mutfak dekore etmek istenirse istensin, konfor, kalite ve şıklık beklentileri hiçbir zaman değişiklik göstermiyor. Bu herkesin ortak noktası! Fakat bütün detaylar göz önüne alınıp, ince elenip sık dokununca bireysel seçimler kendisini detaylarda illaki gösteriyor. Herkes kendine has dokunuşlarla, kendi şık mutfak dekorasyonu için çaba harcıyor. Ve bu detaylar şekillendirilirken de fikir almak üzere astroloji dünyasının kapıları da aralanıyor.

Modern Kesimler ve Metalik Renkler!

Artık, herkesin malumu ve kabulü olduğu üzere, burçlarımız kişilik özelliklerimiz üzerinde etkili. Bu durum elbette dekorasyon esnasında yaptığımız seçimlerde de kendisini gösteriyor. Her burç, kendisine mensup olanların hayatına bir şekilde nüfuz etmeye çalışıyor. Ve her burcun mensubu, kendi burcunun özellikleriyle birlikte, özgün seçimlerini bir araya getirerek yaşam alanlarında kendisine özgü tasarımları bulundurmak istiyor. Peki, bu noktada koç burcu kadınlarının mutfak dekorasyonu nasıl olmalı diye sorarak yola çıkarsak karşımıza neler çıkıyor?

Koç burcu kadınların mutfakları kesinlikle pratik çözümler barındırmalı! Mümkün olduğunca fazla saklama alanına sahip olmalı. Bu alanların tamamına da kolaylıkla erişim sağlanan bir dizayn anlayışı benimsenip, buna uygun biçimde hayata geçirilmeli. Böyle bir dizayn, onların düzen beklentilerine de tam anlamıyla cevap verecektir.

Şık mutfak dekorasyonu için modern kesimleri ve metalik ve açık renkleri ağırlıkla tercih etmesi gereken koç burcu kadınları, mutfaklarının iddialı olmasını seviyor. Bu iddiayı yer yer doğrudan gösterişli detaylarla da hareketlendirmek istiyorlar. Kimi koç burcu kadınları işlemeli klasik mutfak mobilyalarına da mutfaklarında yer açıyorlar. Ama her koşulda ferah bir mutfağa sahip olmak isteyen koç burcu kadınları çoğu zaman bu ferahlığı yakalamak için mutfakları saran klasik beyaz renkten de vazgeçemiyorlar!

Mutfaklarda Huzur Zamanı!

Asortie Mobilya’nın modern çizgilerden oluşan Huzur Modern Mutfak Modeli tam da ferah ve aydınlık bir mutfağa sahip olmaları gereken koç burcu kadınlarına göre! Söz konusu mutfak dekorasyonu olunca sade ancak çarpıcı yapısıyla lüks mutfak dekorasyon fikirleri arasından sıyrılıp, kendini anında gösteren bu model, özellikle geniş mutfaklar için adeta biçilmiş kaftan!

Huzur Mutfak Modeli, kendisine uygulanan parlak lake cila ile daha da ışıltılı bir görünüm kazanmış durumda. Ayrıca kullanıcıların tercihlerine her zaman hassasiyetle öncelik veren Asortie Mobilya, bu modelde de bu anlayışını koruyarak sürdürüyor. Kullanıcıların arzularına göre bu modelde ipek veya mat tonları da uygulamak mümkün! Siz sadece seçiminizi yapın ve gerisini Asortie’nin usta ellerine bırakın!

Koç burcu kadınlarının keşfetmesi gereken country mutfak tasarımları hakkında paylaştığımız önerileri keşfetmek için tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.