Klasik Salonlarınızı Avangarde TV Üniteleriyle Taçlandırın

Klasik Salonlarınızı Avangarde TV Üniteleriyle Taçlandırın

Toplum olarak misafire önem veren bir yapıya sahibiz. En güzel oda, en güzel mobilya, en iyi tv ünitesi, en özel yemek takımı diye evimizin en güzide eşyalarını ve odalarını hep ilk misafire sunarız. Hatta öyle ki salonlarımızı klasik mobilyalar ile döşeyerek avangarde tv ünitesi ile süslendiririz ki bizim yanı sıra gelen misafirimizin de beğenisini kazansın. Geçmişimizden gelen bu yapımız bugünlerde evrilse de henüz ütopik bir değişim yaşamadık.

Ailemizin güzel vakitler geçirdiği salonlar, dostlarımızı ve misafirlerimizi ağırladığımız özenle dekore ettiğimiz odalarımızdır. Özenerek hazırladığımız salon için en geniş oda seçilir. Genellikle klasik ya da geleneksel olarak döşenen odayı zengin, lüks ve bir o kadar şık göstermek için yardımcı eşyalar kullanılır. Daha ağır bir hava olması açısından farklı stiller ile değil de klasik dekore edilen salonlar için bu ruhu taşıyacak koltuk takımları seçmek oldukça önemlidir. Deri koltuklar, işlemeli koltuklar veya kapitone dikiş izlerine sahip klasik koltuk takımından birini seçmekle başlıyor klasik salon dekore etme yolculuğumuz. Avangart tv ünitesi seçmek ise ikinci durağımız. Tv izlemeyi seven bir toplum olduğumuz için olsa gerek üniteler hayatımızda oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Salonlar için duvar ünitesi olarak da geçen tv üniteleri hem duvarınız için hem de koltuklarınız için tamamlayıcı bir seçenek.

Avangarde tv ünitesi genellikle iki adet gümüşlük ve bir duvar ünitesi ile birlikte kombin ediliyor. Günlük kullanım isteyenler için farklı şekilde güncellenen tv üniteleri her odaya uyum sağlayabiliyor. Ancak varank süslemesi ile özellikle salonlarda boy göstermeye seven duvar üniteleri ihtişamlı görüntüsü ile tam notu hak ediyor. Koltuk ve ünitenin uyumuna oda boyutunuz izin vermiyorsa hemen üzülmeyin. Koltuklarınıza eşlik etmek için avangarde tv sehpaları sıra bekliyor. Sehpa seçiminiz oldukça kritik bir diğer nokta oluyor. Uyumu tamamlaması beklenirken beklentiyi karşılamama ihtimali de olduğu için tercihinizi çok dikkatli yapmalısınız.

Avangard tv ünitesi yerine tercih edilen avangarde tv sehpaları sade, düz tasarımları olduğu gibi gösterişli, ihtişamlı bir görüntüye sahip. Varank süslemeler ile kendini gösteren avangart tv sehpaları sahip oldukları el işçilikleri ile kendine hayran bırakıyor. Televizyon için özenle tasarlanan bu ürünler sadece tasarımsal olarak tercih sebebi değil. Kullanışlı, işlevsel, ergonomik ve tasarımsal olarak sanat eseri olduklaı için küçük alanların tercih sebebi olan avangarde tv sehpaları, dolap ve çekmece sistemi sayesinde bizim için alanda yaratmış oluyor.

Avangart TV Ünitesi - Sehpası Seçimi

Çok model ve seçenek sunan ünite ve sehpalar, seçim yaparken bizi biraz düşündürüyor. Avangarde duvar üniteleri fiyatları arasında kalite-fiyat karşılaştırmasında ilk kriter olarak kullanılan malzeme oluyor. Buna göre kalitesi belirleniyor. Hakiki ahşap seçimi ile sağlıklı ve uzun ömürlü olabilen bu ürünler, deri, mdf çelik gibi birçok hammadde ürünü ile de üretilebiliyor. Bu kriterden sonra gelen süsleme de kullanılan varank da fiyat skalsında önemli değişimler yapabiliyor. Gerçek varank kullanımı sonucu gerçek altın kullanıldığı için altın fiyatı ile doğru orantılı olarak avangarde tv ünitesi fiyatları da değişiklik gösteriyor. El işçiliği, özel yapım ve kullanılacak malzeme boyutları da fiyat skalsında da değişimlere neden oluyor.Koltuklar, ünite ya da sehpa seçiminden sonra ise sıra ihtişamlı bir avize de oluyor. Dekorasyonda son adımlara gelirken avize seçiminiz ile odanızın atmosferi tamamlanacaktır. Odanızda ki tüm detayları net bir şekilde vurgulamak için gerekli olan ışığı sağlayacak olan avizenin oda dekorasyonu ile uyumlu olması gerekiyor. Birkaç süs eşya ve bir halı ile odanızın ihtişamı tamamlanacaktır.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.