Duvarlarınızda İhtişamı Yansıtacağınız Mobilya; Lucca Klasik Duvar Ünitesi

Geniş ve ferah oturma alanları yaratırken aynı zamanda duvarlarınızda da sadelik yerine ihtişam ve zenginliği yansıtmak istiyorsanız klasik duvar üniteleri tam da aradığınız mobilya ürünlerinden biri oluyor. Mor rengin hakim olduğu salonlar için tasarlanan bu ihtişamlı mobilya, istediğiniz ölçülerde üretilebiliyor.

Klasik salon takımları ve klasik yemek odaları için bütünlüğü tamamlayacak ürünlerden biri olan klasik duvar üniteleri, boş alanlarınızı en iyi değerlendirebileceğiniz mobilyalar arasında yer alıyor. Altın varaklı ince işçiliği ile misafirlerinizin de gözünü kamaştıracak olan bu üniteler yüksekliği ile salonlarınızın yıldız parçası olacak.

Evinde retro esintileri sevenlerin vazgeçemeyeceği klasik mobilyalardan biri olan duvar üniteleri, özellikle klasik aksesuarlar ile uyumu yakaladığı için tercih ediliyor. Büyük avizeler, saray halıları ve fon perdeleri ile tamamlayıcı olan bu üniteler, odak noktası olmasını istediğiniz ne varsa dikkati bu alana çekiyor. Lucca duvar ünitesi mobilyasının önüne altın varaklı çerçeveleri, mumlukları ve ayna gibi aksesuarları koyabilir, evinizin dekorasyonunu klasik tarza uygun şekilde yapabilirsiniz.

Canlı renkleri evinizde kullanmak istiyorsanız morun zenginliğinden ve enerjisinden yararlanabilirsiniz. Üstelik neredeyse tüm klasik dekorasyonlarda kullanılan mor, altın rengiyle olan uyumu nedeniyle aradığınız stili bulmanızda size yardım edecek. Dilerseniz klasik duvar ünitesini çiçeklerle dekore edebilir, Lucca modeline uygun klasik salon ve yemek takımı modellerine de bakabilirsiniz.

Senelerce modası geçmeden kullanabileceğiniz klasik duvar üniteleri ruhu yaşlanmayacak ürünler arasında yer alıyor. Özellikle geniş salonları dekore etmek için kullanılan bu ürünler sayesinde evinizin duvarlarını aksesuarlarla doldurmak zorunda kalmayacak, geniş alanları tek parça ürünle dekore etmenin konforunu yaşayabileceksiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.