Lüks Salon Takımı Modelleri

Lüks Salon Takımı Modelleri

Etkileyici yaşam mekanları oluşturmak için tercih ettiğiniz lüks salon takımı modelleri ile konuklarınızı etkileyeceksiniz. En şık ve lüks mekanlar oluşturmak için yaşam alanlarınızda klasik koltuk takımlarının öneminin farkına varın. Yaşam alanlarında oluşturmak istediğiniz dekorasyonun belirleyicisi olan klasik koltuk takımınız ile lüks bir salon tasarımı elde edebilirsiniz. Lüks salonların merkezinde konumlandıracağınız koltuk takımlarınızı nasıl ve neye göre seçmelisiniz? İşte onlarca klasik koltuk takımı arasından doğru seçim yapmanız için sizlere vereceğimiz ipuçlarını inceleyin.

Ahşap Oyma Motifli Koltuk Takımları

Lüks bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcıların salonlarında tercih edeceği klasik koltuk takımlarının bu lüksü yansıtması için şık ve etkileyici bir tasarımda olması gerekmektedir. Klasik mobilyalara ihtişam katan ahşap oyma motifleri, gerçek altın varaklı cilası ve heybetli tasarımı belirleyici etmenlerden olmaktadır.

Oyma motifleri usta ellerden tamamen el işçiliği ile imal edilmektedir. Ustaların emeğini katarak ortaya çıkarttığı bu sanatlı tasarım eşsiz tasarımı ile görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Her mobilyada her oyma motifte ayrı bir sanata yer veren ustalar her modeli teker teker işlerken bütünü oluşturan göz alıcı şık bir klasik koltuk takımının göz alıcı süslerini oluşturmaktadır. Bu ahşap oyma motiflerin ihtişamını arttırmak ve tasarımına daha da vurgu yapmak için gerçek altın varak kullanılmaktadır. Tamamen gerçek altın madeninin özel işlemlerden geçirilerek ince bir yapıda mobilyaya uygulanması ile şık ve etkileyici bir koltuk takımı tasarımının temelleri atılmaktadır.

Özel Dokuma Kumaşlı Klasik Koltuk Takımları

İsteğe bağlı olarak motiflerini, rengini ve dokusunu baştan aşağıya seçebildiğiniz özel dokuma kumaşlar ile kaplanan klasik koltuk takımları salonlarınızda oluşturmak istediğiniz lüks algısını desteklemektedir. Üzerine oturduğunuzda teninizi okşayan yumuşak ve kaliteli kumaş ile kaplanan koltuk takımı mükemmel bir oturum tecrübesi sunacak. İsteğe bağlı olarak motiflerinin değiştirileceği bu klasik koltuk takımları yalnızca size özel olarak üretilmekte ve yalnızca yaşam mekanlarınıza uyum sağlaması için özel olarak üretilebilmektedir. Lüks koltuk takımı satın almak isteyen kullanıcılar genellikle mobilyalarını özelleştirmek, kendi zevkine ve isteklerinin uyarlanmasını aynı zamanda yaşam alanına özel ölçülerde yeniden sadece kendisine özel olarak üretilmesini talep edebilmektedir. Asortie mobilya’dan klasik koltuk takımı satın almak isteyen kullanıcılar tamamen kendilerine özel ölçü ve renklerde yaşam alanlarına ve zevklerine uygun koltuk takımı üretilmesini talep edebilmektedir.

Klasik Mobilyanın Ruhunu Hissedin

Lüks yaşam alanlarında klasik mobilyaların ruhunu hissetmelisiniz. Her bir motifi özenle oluşturulan, her bir kıvrımında ayrı bir emeğin izlerini hissedebileceğiniz bu değerli mobilyaların ruhunu ve manevi değerinin farkına varmalısınız. Salonlarınızdaki ihtişamı arttıracak bu mobilyaların tasarımları ile değil sizin için önemli olan manevi değerinin de farkına varmalısınız. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan klasik koltuk takımınızın geleceğe miras bırakacağınız bir değer olduğunu bilmeli ve kullanırken de bunun farkında olarak kullanmalısınız.

Lüks yaşam alanları hem maddi hem de manevi olarak kullanıcısını doyuran mobilyalardan oluşmaktadır. İzlediğinizde sizde bir şeyler uyandırabilen klasik mobilyalar ile her anınızın tadını çıkartabileceksiniz.

Lüks salon takımı modelleri arasından en doğru seçimi gerçekleştirmek için koltuk takımınızın kullanılacağı alanın tasarımını, ölçülerini, ambiyansını ve ortamda oluşturmayı istediğiniz dekoratif havayı solumanız gerekmektedir. Detayların birleşimiyle bir uyum oluşmaktadır. Bu uyumu sağlamak için de yaşam alanlarınızda tercih ettiğiniz mobilyalarınızın arasındaki ahengin doğru olması gerekmektedir.

Lüks mobilyaların ruhunu hissedin, lüks salonları oluşturmak klasik koltuk takımlarının yaşam alanlarınıza katacağı değeri bilmek ve ona hakkını vermekten geçer. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.