Klasik Genç Odası Mobilyaları Gençlerin Yeni Hayali

Çocukluk çağından çıkan ve artık gençliğe adım atan çocuklarınız için, onların ruhunu yansıtacak genç odaları dekore etmek isteyebilirsiniz. Son yıllarda moda olan retro akımını genç odalarında da görebileceğiniz için klasik çizgilere sahip mobilyaları tercih edebilir, klasik dokunuşlarla genç odalarında vintage rüzgarları estirebilirsiniz. Klasik genç odası takımları sayesinde seneler geçse bile modası geçmeyen dekorasyonlar tasarlayabilirsiniz.

Klasik genç odası dekorasyonunda öne çıkan mobilyalar, daha çok oymalı ve soft renklere sahip mobilyalardır. Özellikle genç kız odası takımlarında beyaz ve pembe tonları öne çıkar. Retro çiçek desenleri klasik genç odası takımlarının vazgeçilmezidir. Yuvarlak kesimli, oval hatlara sahip klasik mobilyalar güvenliği de tehdit etmeyecek şekilde tasarlanır. Birinci sınıf işçiliği ve malzemesi ile senelerce sorunsuz kullanabileceğiniz genç odası takımları, retro aksesuarlar ile kombinlenebilir.

Bir Genç Odasında Beklenen Her Şey Klasik Takımlarda Var

Tüm ince detayların düşünülerek tasarlandığı klasik genç odalarında, çalışma masaları, şifonyer, yatak, dolap ve çalışma koltuğu vardır. İstenilen ölçülerde tasarlanan genç odası takımı alanı daha iyi kullanmanızı ve en verimli şekilde odayı dekore etmenizi sağlar.

Daha enerjik ve dinamik bir yapıya sahip olan genç odaları için kullanacağınız aksesuarları da klasik stile uygun olarak seçebilirsiniz. Son dönem trendleri yakından takip eden gençlerin klasik zevke sahip olduğu mobilyalar onlara oldukça çekici gelecektir. Sadece odanın estetiğini değil, konforunu da düşünen klasik mobilyalar gençlere arkadaşlarını rahatlıkla ağırlayabilecekleri bir yaşam alanı sunacaktır.

Ranza modelleri de klasik genç odası takımlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Duvara monte edilen, çekmeceli, dolaplı ve hatta çalışma masalı bu ranzalar odayı en verimli şekilde kullanmanıza imkan tanırken, gençlere daha rahat yaşam alanları sunar. Bu nedenle genç odalarında ranzalı modellerin tercih edilme oranı yüksektir.

Ranzalı genç odası modellerinde kullanılan malzeme birinci sınıf olduğu için güvenle tercih edilebilen bu mobilyalar, usta ellerden ince bir işçilikle çıkar. Zarif oyma desenleri ve eskimeyen boyasıyla odaya şıklık katacak ranzalar, konforu da garantiler.

Klasik genç odası mobilyası hem genç erkeklerin, hem de genç kızların sevebileceği tarzda tasarlanırken renk seçiminde de onların fikri alınacaktır. Böylece hayalindeki odaya sahip olan gençler, klasik ve zarif yaşam alanlarında kendini daha özgür hissedebilecek, daha mutlu bir çalışma ortamı yaratabilecektir. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.