Doğadan Aldığımızı Geri Veriyoruz” Kampanyasına Basından Büyük İlgi

Türkiye ağaçlandırma atılımlarına destek veren firmamız “doğadan aldığımızı geri veriyoruz” sloganı ile yola çıktığı kampanya sayesinde basında büyük ilgi gördü.

Mobilya ve dekorasyon sektörünün öncüsü olan markamız çevre farkındalığını arttırmak için alışveriş yapan her müşteri adına bir fidan dikiyor. Fiyat ve ürün cinsi gözetmeksizin herhangi bir mağazamızdan yaptığınız alışverişe karşılık olarak dikilen fidanlar daha iyi bir gelecek için umut veriyor. Yurtiçi ve yurtdışı mağazalarımızdan yaptığınız alışverişler sayesinde siz de yarınlara bir fidan bırakabilecek, ağaçlandırma kampanyamıza destek olabileceksiniz.

Asortie Mobilya olarak 3 ay içerisinde binden fazla fidanı toprağa kazandırmanın gururunu yaşarken basının büyük ilgisini de sevinçle karşılıyoruz. 52 haber sitesinde yayınlanan sosyal sorumluluk projemiz 172.091 okunma sayısına ulaştı. Yaklaşık 179 saat ana sayfalarda kalan projemiz 1285 Dolar reklam eşdeğerine ulaştı. 32 sitede ana sayfaya çıkan “doğadan aldığımızı toprağa geri veriyoruz” projemiz çölleşmenin önlenmesi için hayati öneme sahip projelerden biri olarak takdir kazandı. Milliyet, Mynet, Haberler.com gibi online basın dünyasının önemli firmalarında kendisine yer bulan projemiz, bilinçli tüketicilerin büyük ilgisini gördü.

Daha temiz bir gelecek için kampanyalarına devam edecek olan firmamız sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirmeyi de sürdürecek. Siz de Asortie Mobilya sayesinde yarınlara bir fidan bırakabilir ve doğadan aldığınızı toprağa geri vererek çevre farkındalığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.