Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı

Salonunuzun Baş Tacı Olacak; Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı eşsiz yaşam alanları oluştururken şık tasarımı ile de görenlerin beğenisini kazanıyor. Konuklarınızın gözünü alamayacağı ve beğenisini toplayacak klasik koltuk takımı rahat bir oturum sağlıyor. Rahat oturumunun yanı sıra, göz alıcı tasarımıyla da salonlarınıza ihtişam katacak Yeni belinda klasik kanepe takımına salon dekorasyonunuzu gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. 

İki berjer ve bir üçlü koltuktan oluşan Yeni Belinda klasik koltuk takımı, kahve tonlarını sevenlerin ideal seçimi olacak. Klasik zevkle döşenen evlerde en güzel yeri alacak olan Yeni Belinda, keskin hatları ve istenen ölçülerde tasarlanabilen yapısıyla evinizin stiline uyum sağlayacak. Konforlu yapısı, birinci sınıf işçilikle işlenen altın varaklı oymaları ve klasik motifleriyle göz kamaştıran Yeni Belinda Klasik koltuk takımı, klasik aksesuarlarla da uyumu yakalayacak.

Kahverengi ve siyahın güçlü duruşunu simgeleyen Yeni Belinda, istenirse takım orta sehpası ile de satın alınabilir. Tercihen açık tonlardaki halı ve duvar motifleriyle dekore edilen Yeni Belinda’yı salonunuz için istediğiniz ölçülerde sipariş edebilir ve misafirlerinizin gözünü kamaştırabilirsiniz.

sedir meclis odası
Doha Meclis Odası
Altın varaklı yemek odası
Odesa Klasik Yemek Odası
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelleri
Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modeli izmir
Yeni Belinda Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp