Hayalinizdeki Banyo Mobilyaları

Hayalinizdeki Banyo Mobilyaları

Su dolu alanları hayalinizdeki gibi dekore ederken aynı zamanda ergonomik kullanım alanı da elde etmek için banyo mobilya takımı oldukça yardımcı oluyor. Bir banyoyu yeniden dekore etmek veya baştan yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey hayal kurmak. Ne istediğinizi, nasıl malzemelerin kullanılmasını istediğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, sizin için baştan sona her şeyi düşünerek modelleme oluşturan banyo mobilya markaları sayesinde istediğiniz banyoyu yaptırmanız oldukça kolay olacaktır. Öyle ki hayalinizdeki banyoyu tasarlarken, banyo mobilya modelleri sayesinde mevcut alanınızı en verimli şekilde kullanabiliyorsunuz. Ancak ben katalog banyo istemem derseniz hem şık hem de kullanışlı banyoya sahip olmak için sizin için özel tasarımlara imza atan markalarda bulunmaktadır.

Su Dolu Bir Alan

Ne kadar evlerimizin üvey çocuğu gibi en son akla gelen alan banyolar olsa da bizi tüm saflıkla kucaklayan da yine banyolar oluyor. Banyolar bize genel olarak huzur, güven ve temizlik olanağı sunarken buna ek olarak keyif saatleri sunuyor. Bugüne kadar keyif saatleri sadece büyük alanlara kurulacak banyolar için geçerli gibi görünse de artık küçük alanlar içinde de bu keyif gerçekleştirilebiliyor. 2019 banyo trendleri arasında yer alan Japon tarz banyolar ile küçük banyolara da eklenilebilen küvet ile banyonun estetiksel yönünü de vurgulanabiliyor. Özel olarak tasarlanan mobilyalar sayesinde banyo için ayırdığınız alan sorunsuz bir şekilde keyif odasına dönüşecektir. Genel olarak katalog banyo mobilya modelleri içerisinde bulunan duşa kabin, dolap, el yıkama lavabosuna eklenilecek banyo küveti ile yorucu saatleri geride bırakabileceksiniz.

Sıvı temasına dayanıklı malzemelerden oluşturulan banyolarda ahşap mobilya kullanmak ise günümüz trendlerinden bir başkası. Banyo mobilyaları furniture içerisinde en gözde modellerden olan ahşap banyo takımları ile ahşabın doğallığını ve gösterişini evinizde yaşayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda beyaz tonların ferahlığını yaşamak isteyenlerin tercih ettiği beyaz ahşap banyo dolabı ile lüks banyolara sahip olabilirsiniz. Böylece banyo takımınızın ve küvetinizin ahenk ile uyumuna şahit olurken, temizlik ve huzurun rengi beyaz ile de banyonuzda rahatlığı iliklerinize kadar yaşayacaksınız.  

Oluşturduğunuz sade ve zarif banyonuzun biraz daha lüks bir hava da olmasını isterseniz lüks banyo seti ve bataryası modellerine bakmalısınız. Hem dekoratif olarak hem de kullanış olarak banyonuza yardımcı olacak bu ürünler ile banyonuzun havasını oldukça hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Lüks banyo mobilyası markaları tarafından da üretilen banyo setleri ile beyazlar içinde olan banyonuza renkli dokunuşlar yapmanız kolaylaşıyor.  

Farklı Ortamlara Kurulan Banyolar

Banyolar sadece özel olarak ayrılan bir oda içerisine kurulmak zorunda değil. İstediğiniz her yeri banyo yapabileceğiniz gibi, evinizin konumu uygun olursa açık havada bile banyo kurabilirsiniz. İlk olarak standart apartman dairelerine bile kurulabilecek bir banyo örneği ile başlayalım. Ebeveyn banyosu için uygun yeriniz yoksa yatak odası içerisine kurulacak olan banyo ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak bunu yaparken odanızın su hattının geçişine elverişli olup olmadığına ve havalandırma alanına sahip olup olmadığı problem çıkarabiliyor. Bu sorunlar çözüldükten sonra büyük bir banyo istiyorsanız estetiksel açıdan da taviz vermiyorsanız, iki odanın nasıl birleşeceğine karar vermelisiniz. Banyo dolabı markaları tarafından bulunan çözümler oldukça işlevsel. Birleşme noktasının maceraperest ruhu taşıması için cam bölme, perde asmak, cam sürgülü kapı, ahşap duvar ya da tamamen açık bırakmak gibi çözümleri bulunuyor. Bir başka seçenek ise geniş bir pencereye sahip odayı banyoya çevirmek. Standart apartman dairesi için çok uygun olmayacak olan bu banyolar, birinci katta olan özel bir eve kurulunca özellikle kış aylarında karla kaplı manzara da banyo yapma şansına sahip olabilirsiniz. Dışarıdan görünmemek için karartma pencere ya da panjur kullanmanızı tavsiye ederiz. Son seçenek ise tamamen açık banyolar. Evinizin konumu buna izin veriyorsa, sürgülü cam ile oluşturacağınız duvar ardında kış veya yaz fark etmeksizin doğa içerisinde yıkanmanın keyfine varabileceksiniz. 

Verdiğimiz fikirlerin çok daha fazlası için sitemize uğramalısınız. Kendi bütçenize uygun olan banyo mobilya fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.