Klasik Berjerler İle Muhteşem Sohbet Köşeleri!

Klasik berjer çeşitleri evlerde küçük sohbet alanları oluşturma konusunda büyük rol oynuyorlar. Evimizde büyük koltuklarımızın haricinde küçük sehpalar ile bileştirdiğimiz klasik berjerler, çay molalarımızın vazgeçilmez alanları oluyor.

Tekli koltuk, konforlu ve aynı zamanda dekoratif görünmelidir. Özellikle klasik berjer seçimi yapılacak ise koltuğun diğer mobilyalar ile uyum içerisinde olması gerekir. Genellikle cama yakın alanlara yerleştirilen berjer modelleri, gün içerisinde biraz dinlenebilmek ve dışarıyı seyrederken çay yudumlayabilmek için harika bir seçim! Gerek berjer gerekse diğer tüm koltuklarda kumaş ve malzeme kalitesi önem taşır. Bir mobilyayı yalnızca iyi göründüğü için satın almak doğru değildir.

Beğendiğiniz mobilyanın kumaş kalitesi, leke tutma durumu, deforme olma ve ahşap kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Aksi durumda beğendiğiniz mobilyanızı kısa süre sonra değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Kaliteli ürünler tercih etmek her zaman daha ekonomiktir ve ürünleriniz uzun yıllar boyunca aynı şekilde kullanılabilir.

Klasik mobilyaların vazgeçilmez tamamlayıcısı olan berjerleri Asortie Mobilya güvencesi ile satın alabilir ve uzun seneler mutlulukla kullanabilirsiniz. Klasik mobilya sektörünün parlayan yıldızı Asortie, klasik berjer modelleri ile göz kamaştırıyor. Evinizin en güzel köşesinde yaşamın yoğunluğundan uzaklaşıp biraz dinlenmek istediğinizde muhteşem konforuyla sizi saran klasik berjerler vazgeçilmeziniz olacak.

Tüm modelleri incelemek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.