Klasik Banyo 2019 Trendleri

Klasik Banyo 2019 Trendleri

Hiç günlük rutinlerinizi de neler yaptığınızı düşündünüz mü?

Araştırmalara göre insanlar her sabah uyandığında henüz yatağında iken telefonunu kontrol edip, daha sonra aksiyon alıp, banyoya hazırlanmaya geçiyor. Banyoda harcadıkları sürenin bir insan ömründe ortalama on sekiz aylık bir süreye eş değer olduğunu düşünürsek, her yeni güne pozitif başlamamıza yardımcı olan ilk mekânın banyo olduğu konusunda hem fikir oluyoruz. Banyodan çıktıktan sonra ise kısa bir süre içinde kendimizi evin dışına atıyoruz. Ve günlük koşuşturmamız başlıyor. Gün içindeki heyecanlı saatlerin sonuna geldiğimiz de ise eve dönüş vakti başlıyor. Metropol şehirlerde çekilen trafik saatleri ardından eve varış gerçekleşiyor. Ve bireyin tüm filtrelerinden ayrılıp kendi ile gerçek anlamda baş başa kalma saati başlıyor. Bu süreç de ise gün değerlendirilirken, gerçek anlamda filtrelerden arınabilmek için günü, su dolu mekânda yani banyoda bitiriyoruz. Günlük yaşam için bu kadar önemli olan mekânda dekorasyon ise bizler için oldukça önem taşıyor.  Her bireyin farklı zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlilik gösteren banyo dekorasyonların da hayal gücümüzü zorladığı, inovatif, çevreci ve teknolojik dekorasyonlar ön planda olurken lüks banyo modelleri en çok tercih edilen tasarımlar oluyor.

LÜKS BANYO MODELLERİ

Dört duvar içinde oluşturacağınız harika bir banyo ile ütopik dünyalara kapınızı açabilirsiniz. Tüm günün yorgunluğunu geniş, ferah ve iç açıcı olarak özel tasarlanan banyonuzda giderebilmenin verdiği rahatlığı keşfetmelisiniz. Lüks banyo modelleri ile tercih edeceğiniz oldukça çok seçenek bulunmaktadır. Hamam sefası sevenler için mermer tercih edilirken, detay hayranları için seramik tercih ediliyor. Doğa hayranlarının tercih ettiği ahşaplar ise her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça gözde olan seçenekler. Bunlarla da yetinemeyenler ise iç mimarların yaratıcılıkları ile kendilerini karşı karşıya buluyorlar.  Daha az gösteriş isteyenler ise kendilerini modern klasik banyo modelleri ile karşı karşıya buluyor.

MODERN KLASİK BANYO MODELLERİ

Günümüzde daha modern tasarımlar ile kendimizi ifade etmek isterken eskilerden gelen klasik alışkanlığımızdan da vazgeçemiyoruz. Bu tasarımlar sayesinde kişiliğimizden de bir parça yansıtabilmiş oluyoruz. Tam bu noktada ise tasarımcıların bize ışık tuttuğunu fark ediyoruz. Son yıllarda risksiz seçim olan Modern klasik banyo modelleri her eve oldukça yakışıyor.  Zarif, şık ama bir o kadar narin olan bu banyolar lüks banyo modelleri ile yarışır durumda.  Her evin farklı ruhu olduğu için tercih edilen renk tonları ve dokular çeşitlilik gösteriyor. Kiminin temizlik simgesi beyaz bir banyoya ihtiyacı olurken, kimi mermer detayları ile hamam ruhunu evinde yaşıyor. Ahşap detaylarında koyu tonlar ile doğa ruhuna daha yakın hissetmek isteyen ise oldukça fazla. Başka bir seçenek ise klasik banyo modelleri oluyor.

KLASİK BANYO MODELLERİ

Daha sade, minimaliz ve bir o kadar huzur dolu olan bir alanlar tercih etmek isteyenler ise klasik banyo modelleri seçenekleri ile karşılaşıyor. Bu kategori de sonsuz seçenek imkânı olduğu için tercih yapmak oldukça zor. Ortalama her bütçeye dost olan bu modeller de aksesuarlar yardımıyla oldukça şık görüntüler elde edilebiliyor. Aksesuarların yanı sıra tercih edilecek olan dolaplar ile de farklı görüntüler ortaya çıkıyor. Klasik banyo dolabı modelleri ile tüm fazlalıklardan kurtulurken aynı anda göze hitap da edilebiliyor. Hem ihtiyaç karşılayıp hem de şık görüntü sunan klasik banyo dolap fiyatları ise istenilen model, boyut ve ürünün hammaddesine göre değişiyor. Klasik banyo dolabı modelleri içinde uzun ömürlü olması açısından daha çok tercih edilen model ise klasik ahşap banyo dolabı. Küçük bir araştırma ile size en uygun klasik banyo dolap fiyatları ile karşılaşacaksınızdır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.