Masko Klasik Banyo Mobilyalarını Keşfedin

Masko Klasik Banyo Mobilyalarını Keşfedin

Günümüzde klasik banyo mobilyalarında yıkanmak ve kurulanmak eskiye göre çok farklı anlamlar içeriyor. Öncelerde tek bir sabun ile temizlenme ihtiyacı giderilirken, bugünlerde ihtiyaçlarımızı tek bir sabun karşılayamıyor. Arınmak, tazelenmek, temizlenmek ve yeni başlayacağımız güne hazır olmak için kullanıyoruz banyolarımızı. Masko'da klasik banyo mobilyaları ile yeniden dizayn ettiğimiz banyolarımızda fayans seçiminden küvet seçimine kadar ve yahut lavabodan kullanacağımız banyo tekstil ürünlerine kadar her şey ayrı bir anlam ve önem içeriyor. Hayatımızda ayrı bir anlam teşkil eden banyoların içinde kullanılan havlular bile yumuşaklık, su emiciliği veya dokusu gibi birçok kriterden yüksek not aldıktan sonra banyolarda yer alabiliyor. Bu hacimli havlular el havlusu ya da bornoz olarak kullanıma sunulurken bazı durumlarda da banyo süs ürünü olarak yer alıyor su dolu alanlarda.

Masko klasik banyo mobilyaları ile tasarımına başlanan banyolarda, evin her yeri modern dokunuşlar taşısa dahi geleneksel ve klasik esintiler esiyor. Dolayısıyla günümüzde klasik banyo dekorasyonlarından vazgeçemiyoruz. İş böyle olunca da banyoyu yeniden yapmak istediğimiz de ilk gittiğimiz yer masko klasik banyo mobilyaları satan mağazalar oluyor. Şık, gösterişli ve bir o kadar kullanışlı banyolar inşa ederken mobilya seçimi oldukça önem teşkil ediyor. İçinizi ferahlatacak, yenilikçi ve ilham dolu banyolara imza atarken mobilya ile uyumlu fayans seçimi yapmak gerekiyor. Rengi, kaymayan dokusu, kolay temizliği ve üzerindeki uyumlu desenleri ile fayanslar banyoların temel kaplaması oluyor. Bunun üzerine eklenen mobilyalar ile istenilen banyo konsepti de ortaya çıkmaya başlıyor. Klasik çizgiler ışığında tasarlanan ve son teknoloji ile donatılan mobilyalar, eski banyolardan çok daha rahat ve konforlu ortamları oluşturuyor. Su geçirmez yapısı ile küf ve bakteri barındırmayan mobilyalar, özellikle havalandırması düşük olan banyolarda kötü koku oluşumuna sebep oluyor. Lavoba altında kullanılan masko'da satılan banyo dolabı özellikle tesisat gider boruların içine saklıyor. Ve banyodaki uyumlu görüntüyü koruyor. Bunun yanı sıra mobilyalar üzerindeki motifler de banyoya hareket katıyor. Bu sayede aranılan o huzurlu ortamın oluşması kolaylaşıyor.

Banyo içerisindeki deterjanları, bakım ürünlerini, yedek havluları veya bibloları göstermek için banyo duvarlarınızda bir kaç raf kullanabilirsiniz. Bu sayede ayna yansımalarından ya da fayans yansımalarından her an bu süsleri veya ürünleri görebilirsiniz. Dolap sistemleri ile fazlalıklardan da kurtulabilirsiniz. Bu sayede hem banyonuz daha ferahlayacak hem de bolca depolama alanına sahip olacaksınız.

Her ne kadar uzun yıllar boyunca kendimize eziyet etmiş olsak da, karanlık, küçük pencereli ve hava almayan banyolara artık kimse razı gelmiyor. Bu yüzden de kullandığımız mobilyalar ve fayansları açık tonlarda tercih ederseniz banyınuz ferah bir alan olacaktır. Bunun yanında eğer imkanınız var ise normalde olduğundan daha yüksek bir hizaya konumlandırılan pencerelerle hem mahremiyetinizi koruyabilir hem de banyonuza ışığın girmesine sağlayabilirsiniz. Böyle bir imkanınız yoksa led ışıklar ve ana ışık kaynağı ile Banyonuzun istediğiniz kadar aydınlatabilirsiniz.

Masko lüks banyo mobilyaları ile banyonuzda daha yumuşak bir hava yaratmak için açık mavi tonlara yakın renkleri tercih edin. Mavinin dinlendirici ve sakinleştirici etkisinden faydalanabilirsiniz. Kişisel bakımımızı yapıp, güzelleşirken ve kendimizi uzun sürecek bir güne hazırlarken yararlandığımız su dolu alanlar bizleri temizlemek ile yetinmiyor, bizi sakinleştiriyor ve arındırıyor. Kullanılacak olan küvet veya duşakabin ile tamamlanan banyo kusursuz haline kavuşuyor. Banyonun büyüklüğüne bağlı olarak küveti ve duşakabin aynı anda da barındırıma şansı olan su hacimli alanlar da genel tercih sadece küvet veya sadece duşkabinden oluyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.