2020 Yılına Damga Vuracak Klasik Aksesuar Çeşitleri

2020 Yılına Damga Vuracak Klasik Aksesuar Çeşitleri

2020 yılı klasik aksesuar çeşitlerini keşfedin. Yeni sezonun çizgilerini belli etmesiyle birlikte daha da çekici hale gelen yeni aksesuar fikirleri herkesi heyecanlandırıyor. Ne de olsa aksesuarların yenilenmesi yaşam alanlarının tazelenmesi demek. Bir de tabi, bu tazelikten o evleri yaşanır kılan bizler de pay alacağımızı düşünürsek, karşımızdaki tablo bir kat daha güzelleşiyor.

Bununla beraber her sezon değişen trendleri takip edip yeni mobilyaları ve bu yeni mobilyalar ile uyum sağlayacak yepyeni klasik mekan aksesuarları keşfetmek her insanın doğasında var. İnsan, doğası gereği durmaksızın kendini iten yeniyi öğrenme ve estetik olana kavuşma güdüsü gereğince hareket ediyor. Bunun sonucunda da her yıl ortaya birbirinden şık yeni lüks aksesuarlar ile süslenmiş muhteşem mekanlar çıkıyor! Bu doğrultuda her birimizin yeni hedefi elbette 2020 klasik aksesuar modelleri!

2020 Dekorasyon Trendleri

Benchler, sohbet takımları, aynalar, dekoratif tablolar, şık vazolar, orta sehpalar, zigon sehpa takımları, dresuarlar ve tablolar! Estetik özellikleriyle göz dolduran aydınlatma aksesuarlarını da unutmamak gerek!

Aksesuarlar, çeşitleriyle ve her çeşidin kendi içinde barındırdığı seçeneklerle, sayıları milyonları aşan ifadelerde can buluyor. 2020’ye damga vuracak dekorasyon trendleri huzurlu ve sakin yapısıyla öne çıkan şık yaşam alanları oluşturacak. Bu huzura yakışır biçimde de doğal ahşabın her biçimi geçmiş dönemlere kıyasla daha fazla karşımıza çıkacak. Aynı zamanda 2020 ile hayatımıza girecek yeni lüks aksesuarlar doğal ahşap rengiyle birlikte pastel tonlara bürünecek. Canlı renkler sezonun trendleri içinde “out” pozisyonda görülüyorlar. Hele ki neon renklere bürünmüş aksesuarların yanına dahi yaklaşılmıyor!

Her ne kadar seçenekler fazla olsa da yılın teması sadelik olduğundan, yer açtığınız aksesuarların miktarına azami düzeyde dikkat etmeniz gerekiyor. Evet, hiçbir aksesuarı kullanmaktan geri kalmak durumunda değilsiniz belki ama seçiminizi çok ince eleyip, çok fazla sık dokuyarak yapmanız gerektiğini de bilmelisiniz!

2020’nin Klasik Mekan Aksesuarları

Klasik mekan aksesuarları içinde gözbebeği olan tablolar bu yıl çerçevelerindeki doğal ahşaba zarif dokunuşlarla işlenmiş, az miktarda oyma ile dikkat çekiyor. Varaklarda ise pastel tonlarla daha kolay uyum sağlayacağından gümüş renk göze çarpıyor.  Devasa tek parça tabloların yerini, aynı oranda büyük olsalar da parçalı tablolar alıyor.

Parçalı aynalar da yeni lüks aksesuarlar arasında adeta yıldız gibi parlıyor. Evlerin girişlerini süsleyen dresuarların üzerindeki tek parça aynalar yerini dekoratif parçalı tasarılara bırakacak gibi görünüyor.

Sade ve zarif görünümleriyle dresuarlar evin her yerinde kullanılıyor. Ama siz sadece girişte kullanmayı tercih edenlerdenseniz, yeni bir dresuar almanız gerektiğini bir yerlere not edin. Zira bu sezonun en gözde aksesuarlarından biri de salonlarda öne çıkan dresuarlar! Çünkü dresuarlar,hem dekoratif görünüyor hem de kullanışlı muhafaza alanları oluşturuyor. bu yönleriyle yılın konspti olan sadeliğe kolayca uyum sağlıyorlar.

Sezonun en fazla öne çıkardığı aksesuarlar ise mumluklar. Şamdanlar özellikle akşam yemeği vakitlerinde sizi ve misafirlerinizi daha da özel hissetmeniz için tasarlanıyorlar! Ve bu yıl her evde şamdanların hükmüne tanık olacağız gibi görünüyor.

Gazete ve dergilikler de saklandıkları yerlerden çıkarak özellikle eskitme uygulanmış tasarımlarla 2020 klasik aksesuar modelleri arasındaki yerini alıyor.

İç mekan bitkileri yeni aksesuar fikirleri dendiği zaman, ilk anda size eğreti gelebilir. Çünkü çok eski zamanlardan beri dekorasyonda tercih ediliyorlar. Bu yılın farkı ise, doğal ve huzur dolu mekanların oluşturulması için yaşam alanlarında iç mekan bitkilerin en özel köşeler oluşturulması. Bu köşeler salonlar başta olmak üzere, mutfak ve kış bahçelerini kaplamalı!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.