İşlevselliği ile Öne Çıkan Klasik Tv Üniteleri

İşlevselliği ile Öne Çıkan Klasik Tv Üniteleri

Tv ünite modelleri her salonda yer alan bir mobilya türüdür. Çeşitli modeller ve tasarımlar ile bir evin olmazsa olmazı olan TV ünite modelleri son zamanlarda daha fonksiyonel hale geldi. Mobilya teknolojisinin gelişmesi ile yaygınlaşan klasik tv ünite modelleri hem aksesuar olarak kullanılıyor hem de çeşitli işlevleri yerine getirmenizi sağlıyor. Çok amaçlı kullanılan klasik tv üniteleri ile artık salonlar daha şık tasarımlara sahip oluyor. Hem maddiyattan hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayan klasik ve işlevsel tv ünite modelleri modernliği evinize taşıyor.

Klasik Tv Ünite Modelleri ile Salonlar Daha Çekici

İşlevsel tv üniteleri sayesinde salonlar çok daha çekici bir hal alıyor. Eskiden yalnızca televizyonu koymaya yarayan tv üniteleri artık kişilere farklı kullanımları da hizmete sunuyor. Yeni nesil tv ünite modelleri ile kitaplık yapabilir, biblo süs yeri yapabilir, kapaklı ya da çekmeceli ise eşyalarınızı koyabilirsiniz.

İsteğe göre hem kapaklı hem de çekmeceli modelleri de mevcuttur. Çekmeceli ya da kapaklı modellere sahip olan tv ünitelerine çeşitli eşyalarınızı yerleştirerek yerden tasarruf edebilirsiniz. Çok amaçlı olarak kullanılan işlevsel tv üniteleri estetik çizgileri ve çeşitli modelleri ile dikkat çekiyor. Çizgili, ebruli motifli, geometrik şekilli ya da aynalı işlevsel tv ünite modelleri ile diğer mobilyalara taş çıkarabilirsiniz.

Hem Tv Sehpası Hem Kitaplık

Son zamanların modası olan işlevsel klasik tv ünitesi modelleri ile farklı kullanımlar yaratabilirsiniz. İster aksesuar amaçlı süs eşyaları, ister oyuncak, ister kıyafet ya da daha başka bir şeyler koyarak klasik tv ünitenizi işlevsel hale getirebilirsiniz. İşlevsel tv ünitelerinden biri de kitaplıklı tv üniteleri olarak bilinir.

Kitaplıklı tv ünitelerine üst tarafına televizyonu koyarak alt tarafa ya da üst tarafa kitaplarınızı koyarak farklı bir tasarım sergileyebilirsiniz. Böylece hem şık bir görüntü oluşturarak hem de derli toplu bir tv ünitesi kullanabilirsiniz.

Raf ile Farklı Tasarımlar

Raflı tv üniteleri ile çok amaçlı televizyon ünitesi kullanabilirsiniz. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen raflı tv ünitelerini biblo, çiçek, çerçeve ya da çeşitli ev aksesuarları ile süsleyerek şık ve kullanışlı bir tv ünitesi elde edebilirsiniz. Rafları ister ünitenin yan tarafında bölmeli bir şekilde isterseniz açık bir halde kullanabilirsiniz.

Raflı tv ünitelerinde diğer tv ünitelerinde olduğu gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mobilya dünyasında en sık tercih edilen raflı tv üniteleri renkleri arasında ise siyah, beyaz, altın sarısı ve sütlü kahverengi tonları yer alır. Mobilyanızın renk tonuna uyumlu raflı tv ünitesi alarak farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Tv Ünitesi

Mobilya teknolojisinin gelişmesi ile her zevke hitap eden tv üniteleri üretilmiştir. Her geçen gün değişiklik gösteren ve farklı bir özellik ile kullanıcıları kendisine hayran bırakan tv üniteleri çok amaçlı kullanılarak daha modern hale bürünüyor. Tercihe göre ister raflı, ister kapaklı isterseniz kitaplıklı olarak tv ünitenizi kullanabilirsiniz.

Tv ünitesi seçiminde renk ve modele çok dikkat etmeniz gerekiyor. İçinizi ısıtan renk tonlarında ve salon takımınıza uygun renk tonlarında tv ünitesi seçmeniz sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. Salon takımınıza benzer ya da zıt renk tonlarında işlevsel klasik tv ünitesi alabilir, salonda farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Klasik ve modern tarzda olan işlevsel tv ünite modellerini internet üzerinden de inceleyebilir ve dilediğiniz tv ünitesi modelini sipariş edebilirsiniz. Ayrıca isteğinize göre farklı tasarımlarda tv ünitesi de yaptırabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.