Evinize Zarafet ve İhtişam Katan Parça; Artemis

Klasik mobilya ve dekorasyonda yaptığımız öncü tasarımlara bir yenisini ekleyerek, Artemis’i tüm dünyaya tanıttık. Artemis yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımından oluşan bu zerafet dolu takım, klasik mobilyadan beklenen her detayı içerisinde barındırıyor.

Doğal ve birinci sınıf ahşaptan, el işçiliği ile üretilen oyma motifleri ile büyüleyecek olan Artemis’te, altın varak işlemeler dikkat çekiyor. Bu sezonun trend rengi olan antik krem üzerine eskitme patine olarak renklendirilen Artemis, mekana özel olarak farklı boyutlarda üretilebiliyor. Bu nedenle yerleştirmek istediğiniz alana ölçüleri tam uyumlu olacak olan Artemis şıklığınızı sergilemenizi sağlayacak.

Artemis Klasik Yemek Odası Takımı

Artemis klasik yemek odası takımı iki adet kollu sandalye, konsol, ayna, altı adet kolsuz sandalye, gümüşlük ve vitrinden oluşuyor. Altın varaklı işlemeleri sayesinde ihtişamlı hale getirilen yemek odası takımı, zengin sofraların vazgeçilmezi olacak.

Takımın vitrin ve gümüşlüğüne bakıldığı zaman camların önden yerine yandan açıldığını görebiliyoruz. Bu eşsiz tasarım dört kapaklı dizayn edilen konsol ile birleşince harika bir uyum yakalıyor. Salona ferah bir hava kazandıracak olan Artemis yemek odası takımı klasik oyma hatlarıyla da öne çıkıyor. Versace motifler masanın üstünde dikkat çekerken, klasik dekorasyonla yakaladığı uyum misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak.

Artemis Klasik Yatak Odası Takımı

Altı kapılı gardıroptan oluşan Artemis yatak odası takımı iki adet komidin, şifonyer, karyola ve aynadan oluşuyor. Oyma motiflerini takımın içerisinde hem yatak başucunda hem de ayak kısmında görebiliyorsunuz. Artemis yemek odası ve koltuk takımıyla benzerlik gösteren yatak odası takımı oymalı şifonyer ile beraber klasik izlenimi daha da arttırıyor. Ayrıca bu takıma isteğe göre çamaşırlığın ilave edilebilmesi artılarından biri oluyor. Yatak odanızda klasik rüzgarlar estirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz Artemis, istediğiniz renk ve ölçüde üretilebiliyor.

Artemis Klasik Koltuk Takımı

Salonlarınıza değer katacak şık ve gösterişli klasik takımlardan biri olan Artemis klasik koltuk takımı, iki kanepe ve berjerden oluşuyor. Birinci sınıf işçilikle üretilen bu koltuk grubunda kullanılan malzemelerde birinci sınıf kalite olduğu için size sadece şıklık değil, konfor da vaad ediyor. Artemis koltuk takımını da istediğiniz ölçü ve renkte sipariş edebiliyorsunuz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.