Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Artemis Klasik Yemek Odası Takımı

Yeni sezon yemek odası koleksiyonu için doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Artemis klasik yemek odası takımı, narin oyma motifleri ile şık ve gösterişli bir tasarıma sahip. Klasik tarzdan vazgeçemeyen fakat biraz daha sade modeleri tercih edenler için üretilen yemek odası takımındaki pentür çizimleri modele zenginlik kazandırmış. Genellikle kendi grubundan olan Artemis yatak odası ve Artemis koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası takımı için ayrıca panolu duvar ünitesi de üretildi.

Üzerindeki oyma motifleri ile dikkat çeken ve klasik yemek odası takımının tüm özelliklerini taşıyan Artemis modeli, masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Kullanıcının tercihine göre konsol arkasına büyük aynalı pano da yapılabiliyor. Sandalyelerindeki ergonomik yapı, kullanıcıya konforlu bir oturum sağlıyor.

Artemis yemek odası takımı, mekana özel istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Antik krem zemin üzerine altın varak uygulaması ile süslenen lüks yemek odası modeli sahip olduğu ihtişam ile yaşam mekanlarınıza değer katacak harika bir model olarak ön plana çıkıyor. Yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar, takım ile uyumlu abajur modelleri ve yemek odası aksesuarları da opsiyonel olarak dahil edilebiliyor. Mükemmel dekorasyonu olutşurmak adına, seçeceğiniz aksesuarlar ile yemek odası dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerini iletebilir. En kısa sürede tüm sorularınızı yanıtlayacağız. 

Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
lüks klasik ayna
Görkem Ayna Tırnak
Asortie Klasik Banyo
Artemis Klasik Banyo
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp