Klasik Odaların Gerçek Temsilcisi; Nadide Klasik Yemek Odası Takımı

İşlemeli ve kabartmalı mobilya tasarımları, klasik mobilyanın ruhunu yansıtan tasarımlardır. Nadide klasik yemek odası takımı da bu özellikleriyle öne çıkan, işçiliği ve çizgileri ile kendisine hayran bırakan modellerden biridir. Parlak kumaşların kaliteli ahşapla buluştuğu tasarımlar klasik ruhunuzu en iyi şekilde yansıtacak ve misafirlerinizi tarzınıza uygun ağırlamanızı sağlayacaktır.

Kahve tonları klasik dönemin en güzel temsilcilerinden biri olacağı için tasarımında bu rengi kullanan Nadide yemek odası takımı, şıklığı ile göz kamaştıracak.

Dilediğiniz renkte perde, halı ve aksesuarlar ile birlikte kullanabileceğiniz bu takım başlı başına odaya ağırlığını koyacak ve misafirlerinize unutamayacakları bir görsellik sunacak. İşlemeli sandalyeleri ile Nadide yemek odası takımında saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Odanın Işıldayan Parçası Yemek Odası Takımınız Olsun

Nadide klasik yemek odası takımı kahverengi tonlarının zenginliğini hissedebileceğiniz, gösterişiyle misafirlerinizi büyüleyecek modellerden biridir. Yumuşak çizgilere sahip kesimi ile salonunuza zerafet katacak model gri tonlarındaki döşeme kumaşıyla uyumu yakalar. Birinci sınıf işçiliğini oyma ve detaylarında görebileceğiniz Nadide klasik yemek odası takımı, kaliteli malzemesinden ötürü uzun yıllar kullanılabilir.

Yemek odası alanının yıldız parçası olacak ihtişama sahip büfesi ile dikkatleri üzerine çeken takım altın ve gümüş renklerindeki aksesuarlarla kombinlenebileceğinden klasik takımlarda aradığınız tüm özellikleri verecektir. Parlak yüzeyi ile odanın ışıldayan parçası olacak olan Nadide klasik yemek odası takımı zengin sofraların yakışacağı tasarımıyla klasik ev dekorasyonunuzu tamamlayacak.

Açık renk klasik mobilyalarla da yakışacak olan Nadide yemek odası takımını farklı tonlardaki mobilyalarınızla kullanabilirsiniz. Özellikle altın ve gümüş renginin baskın olduğu aksesuarlarla zenginliğini öne çıkarabileceğiniz model, konforuyla da tercih etmek isteyeceğiniz klasik yemek odası takımları arasında bulunuyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.