Klasik Yemek Odasında Yeni Bir Beste!

Beste klasik yemek odası takımı, evinde geniş ve ferah görünüm elde etmek isteyen müşterilerimiz için özel olarak tasarlandı. Beyaz ve altın varaklar ile birlikte mavi rengin hakim olduğu klasik yemek odası modelinde özenle işlenmiş sandalye motifleri sarayların ihtişamını yemek odanıza taşıyor. Özellikle mobilyaların ayaklarına yerleştirilen muhteşem altın varaklı oymalar, takımın zarifliğini ortaya çıkarıyor. Tabii ki renk ve boyut seçenekleri tercihlerinize göre değişiklik gösterebiliyor. Bu özel yemek odası takımı için evinize ait ölçülerde üretim gerçekleştirilebiliyor.

Evinizde ve yemeklerinizde yepyeni bir beste ile büyülenmek istiyorsanız Asortie Mobilya’nın Beste klasik yemek odası takımı tam da size göre! Doğal ve ahşap ve titizlikle yapılan el işçiliği bu yemek odası takımını eşsiz kılıyor. Ortopedik sandalyeler ile konfor ve şıklık aynı anda evinizde bulunuyor. Sevdikleriniz ile keyifli yemekler yiyeceğiniz alanda konfora çok önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle hem evinize yakışır şıklıkta ürünler üretiyor hem de konforu ön planda tutuyoruz.

Beyaz rengin hakim olduğu yemek odası takımımız, alanınız küçük olsa dahi evinizi oldukça ferah gösterecek. Yıllardır klasik mobilya üreten firmamız tasarımlarını titizlik ile oluşturmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Vitrin, konsol, yemek masası ve sandalyeler yıllara meydan okuyacak dayanıklılığa sahiptir. Bu da ihtişamı ve konforu ile büyüleyen yemek odası takımınızı uzun yıllar severek kullanabileceğiniz anlamı taşır. Beste klasik yemek odası takımını incelemek için tıklayınız. Diğer klasik yemek odası takımları için sitemizde koleksiyon kategorisi içerisinden yemek odası modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Asortie Mobilya, dillere destan klasik mobilyaları ile yıllardır evlerinize ihtişam katmaktan memnuniyet duyar!
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.