El Yapımı Lüks Mobilyalar

Tek tip fabrikasyon üretim mobilyalardan siz de sıkıldınız mı? Evinizin sadece size özel olmasını istemek, her köşesini zevkinize göre dizayn etmek en doğal hakkınız. Ancak pek çok mobilyacı seri üretim yapabilmek adına, zevklerinizi odanıza yansıtmanızın önüne geçiyor, el emeğini göz ardı ederek tek tip mobilyalar üretiyor. Bunun için artık endişelenmenize gerek yok. Asortie Mobilya ile hayalinizdeki mobilyaları evinize kolaylıkla taşıyacaksınız.

Asortie Mobilya, el yapımı lüks mobilyaları beğeninize sunuyor.

El emeği göz nuru mobilyalar, ustaların alın teriyle şekilleniyor ve Asortie kataloglarında sizlerin beğenisine sunuluyor. Asortie, klasik mobilyalarda alışılmışın dışına çıkarak odalarınız için yeni bir soluk olacak tasarımlar sunuyor. Geleneksel motifleri Avrupa esintileriyle güçlendiriyor. Tüm bunların yanında el emeğine büyük önem verildi ve oyma – kakma – boyama gibi ayrıntı ve ince bir titizlik gerektiren kısımlarında unutulmuş gelenekleri yeniden gün yüzüne çıkartarak evinize taşıdı.

Neden el yapımı lüks mobilyalar?

El yapımı lüks mobilyalar, seri üretime göre hem tasarım hem de kalite bakımından pek çok avantaj sağlar. Her mobilya için ustalarımız özenle çalışır, böylece hata payı minimuma iner. El yapımı mobilyalarında süsleme işlemi de ustaların maharetli ellerinden çıkar. Dijital veya baskılı desenler yerine kök boyası kullanılır. Sizi evinizde özel hissettirecek tüm ayrıntılar özenle yapılır.

El yapımı mobilya üretiminin her aşamasında ayrı bir titizlik gösterilir. Oyma ve kakma kısmında da aynı durum söz konusudur. El yapımı lüks mobilyalar, seri üretime göre daha fazla titizlik gerektirdiği için mutlaka daha uzun sürede ortaya çıkmaktadır. Ancak size özel tasarımların ortaya çıkması sizi diğerlerinden farklı ve özel hissettirecektir.

Asortie Mobilya’nın özel koleksiyonlarında bulunan bu el yapımı lük mobilyalar, sadece evlerde değil otel, restoran, bistro ya da iş yerlerinde de kullanılabilir. Klasik çizgiler ve Osmanlı motiflerinin yer aldığı lüks mobilyalar kullanıldığı yerin havasını hemen değiştirecek, lüks ve ihtişamıyla göz dolduracaktır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.