Beyaz Avangard Koltuk Takımları ile Ferah Yaşam Alanları

Beyaz Avangard Koltuk Takımları ile Ferah Yaşam Alanları

Beyaz rengi saf ve huzur veren özelliği ile kullanıldığı alanlarda şık yaşam alanları oluşturmasının yanında aydınlık ortam oluşturduğu için ferahlatıcı yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacaktır. Özellikle mobilyalarda kullanılan beyaz rengi ferah bir konsept oluşturmanızı sağlayacaktır. Lüks beyaz koltuk modelleri genel konsepti beyaz tercih eden kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Daha çok oturma odalarında ve yatak odalarında tercih edilen beyaz renk büyüleyici alanlar oluşturmanızı sağlayacaktır.. Beyaz rengi daha hızlı kirlenebildiği için genellikle koltuk takımlarında tercih edilmezler. Ancak tercih edildiği yaşam alanlarında oluşturduğu eşsiz ve ender görülen tasarımı ile tüm konuklarınızın ilgisini çekmeye yetecek. Peki beyaz koltuk takımları ile uyumlu kullanılacak diğer mobilyaların ya da aksesuar modellerinin seçimi nasıl olmalıdır?

Beyaz Koltuklar ile Uyumlu Beyaz Yemek Masaları

Beyaz rengi salon dekorasyonunda kullanan kullanıcıların iddialı bir renk seçmiş olduğunu bilmesi gerekmektedir. Genellikle bu rengi seçen kullanıcılar bu renk mobilyaların kullanımının zorluklarını ve tasarıma kattığı büyüleyici etkiyi bilmektedir. Beyaz renginin önemli bir kuralı vardır. Beyaz renginin kullanıldığı alanlarda genellikle diğer mobilyaların da beyaz tonlarında seçilmesi gerekmektedir. Beyaz renkli bir koltuk takımınız varsa beyaz renk tonlarında yemek masası takımlarınızın da olması gerekmektedir.

Beyaz yemek masanızdaki renk uyumunu sağlam adına altın varaklı beyaz yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte sandalyelerde de daha koyu renkler seçerek zıt renklerde uyum yakalayarak şık dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz.

Beyaz Koltuklara Koyu Renk Halılar

Beyaz avangard koltuk takımlarınız ile uyumlu olması için seçtiğiniz beyaz mobilyalar ile genel salon konseptinizi açık bir renkte oluşturabilirsiniz. Ancak beyaz renginin önemi ve zıt renkler ile daha da ortaya çıkmaktadır. Zeminde kullanacağınız koyu renkli bir halı ile beyaz renkli lüks koltuk takımı arasında mükemmel bir kontrast oluşturarak etkileyici yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Bu nedenle zeminde tercih edeceğiniz koyu renkli halılar ile

Şık Lambader ve Avize Modelleri

Beyaz rengin hâkim olduğu salon tasarımlarının şıklığını vurgulamak için aydınlık ortamlar oluşturmanız gerekmektedir. Işığı yansıtan beyaz renk ile ışıl ışıl ve içinizi ferahlatacak alanlar oluşturabilirsiniz. Şık klasik avizeler ve şık lambader gibi aydınlatma ürünleri ile istediğiniz ışık tarzını oluşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz klasik avize modellerinde kullanacağınız ampullerinde beyaz renkte olması gerekmektedir. Sarı renk ampül beyaz koltuklarınızı sarımsı ve kirliymiş gibi gösterecektir. Bu nedenle ışık kırılmaması yaşamamak için avizelerinizde beyaz ışık tercih etmelisiniz.

Lambaderleriniz genellikle loş yaşam alanları oluşturmak için tasarlandığı için odayı aydınlatması amaçlanmamaktadır. Bu nedenle gözleri ve ruhu dinlendiren loş bir ışık yayan sarı ampul kullanmanız doğru bir seçenek olacaktır. Lambader tasarımınızı da koyu renk ve hatta siyah renkli olarak seçmeniz alandaki renk kontrastını sağlayacağı için dikkat çekici bir ambiyans oluşturacaksınız.

Beyaz avangard koltuk takımını tercih etmeye karar veren kullanıcıların genel olarak yaşam alanlarının koltuk takımına göre belirlenmesi gerektiğini bilmesi gerekmektedir. Bu zor süreçte müşterilerimiz zorlanabilir ve doğru konsepti oluşturamayabilir. Bu nedenle Asortie mobilya olarak kullanıcılarımızın yaşam alanlarındaki ihtişamı arttıracak tamamen ücretsiz iç mimari plan hizmeti sunmaktayız. Alanında tecrübeli ve bilgili iç mimarlarımız tarafından müşterilerimizin evlerine uygun ihtiyaç listesi ve dekorasyon planı oluşturulmaktadır. Böylece yaşam mekanlarınıza profesyonel bir el değerek yaşam alanlarınızda eşsiz yaşam alanları oluşturabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.