Luxury Koltuk Takımı ile Lüks Yaşam Alanları Oluşturun

Luxury Koltuk Takımı ile Lüks Yaşam Alanları Oluşturun

Lüks bir yaşam alanı artık yalnızca gösterişli mobilyaların dekorasyonda kullanılması anlamına gelmiyor. Doğru mobilyaların seçimi, teknolojinin desteği ve pek tabi konfor lüksü tamamlayan, daha doğrusu bir alanı lüks yapan en önemli unsurlar. Eğer siz de kendiniz için lüks bir yaşam alanı tasarlamak istiyorsanız Luxury koltuk takımları tercih etmeniz gerektiğini unutmayın.

Yüksek tavan, işlemeli ve süslü mobilyalar, harika bir manzara, pahalı aksesuarlar… Dekorasyon ve lüks kelimeleri bir araya geldiğinde akla bu sıraladıklarımız da geliyor elbette. Ancak günümüzde lüksün tanımı da lüksü tanımlayan unsurlar da değişti. Artık daha konforlu mobilya seçenekleri lüks denildiğinde daha ön planda oluyor. Luxury koltuk takımı hem konforlu hem de şık tasarımlarıyla lüks evlerin vazgeçilmez mobilyaları arasına giriyor.

Luxury Koltuk Takımı, Evinizi Daha Şık Gösterin

Yapacağınız özel seçimlerle evinizi daha sıra dışı ve şık, lüks ve özel hale getirmeniz mümkün. Bunun için ille milyonlar da harcamanız gerekmiyor. İşte evinizi daha lüks ve şık göstermenin yolları!

  • Mobilyalar tarzınızın yapı taşları… Yani yapacağınız mobilya seçimi sizi vezir de yapabilir, gülünç duruma da düşürebilir. Örneğin, doğru koltuk takımı seçimiyle salonunuza kişilik katarken lüks yaşamın temellerini de atabilirsiniz. Luxury koltuk takımı fiyatları bu temeli atmak için oldukça uygun.
  • Bir evi lüks hale getirmenin çeşitli yolları var. Bunlardan biri, çiçeklerden faydalanmak... Daha önce dekorasyon dergilerini incelediyseniz lüks evlerin fotoğraflarında mutlaka bir yerlerde konumlandırılmış canlı çiçekleri de görmüşsünüzdür. Siz de banyonuzun, yatak odanızın bir köşesine canlı çiçekler yerleştirmeyi ihmal etmeyin. Böylece doğanın enerjisini de evinize taşımış olursunuz.
  • Lüks evlerin önemli bir özelliği de düzenli olmaları ve ortamdaki dengedir. Evinizin şık ve düzenli görünmesini istiyorsanız fazlalıklardan ve ıvır zıvır tüm eşyalardan kurtulun. Atmaya kıyamadığınız eşyaları ise göz önünden kaldırın.
  • Aydınlatmalar hem evin ışığında hem de tonda belirleyici oluyor ve aynı zamanda ruh haline de etki ediyor. Zarif, şık ve özel tasarım avizelerle evinizi birden bire daha lüks bir yaşam alanı haline dönüştürebilirsiniz.
  • Aksesuarlar lüksün gizli kahramanları… Antika ya da antika etkisi veren aksesuarlarla yaşam alanınızdaki lüks duygusunu pekiştirebilirsiniz. Altın varaklı mobilyalar ise bu işin önemli bir parçası ama modern çağda varak konusunu abartmamak da önemli. Yalnızca bir ayna çerçevesinde ya da bir tabloda varak kullanmak hem lüksü vurgulamak hem de modernizimden uzaklaşmamak adına önem taşıyor.
  • Mobilya seçimlerinizde kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. sonuçta bu da sizin lüksünüz öyle değil mi? Nasıl bir koltukta oturmak istediğiniz ya da nasıl bir salonda zaman geçirmek istediğiniz önemli.
  • Eğer küçük bir alanı lüks bir yaşam alanına dönüştürmek istiyorsanız, alanı daha büyük göstermek için açık renkli ve minimal tasarımlara sahip ürünleri kullanmanız işinizi daha da kolaylaştırabiliyor. Öte yandan, kanepe ve berjerleri farklı, fakat birbirine uyumlu renklerden tercih edebilirsiniz. Bu da yaşam alanınıza dekoratif açıdan bir hareketlilik kazandırıyor.
  • Lüks yaşam alanlarında bugün yeniden yükselen trendlerden biri duvar kağıtları... Çeşitli renk ve desenlerdeki duvar kağıtlarından faydalanmayı unutmayın. Üstelik duvar kağıtlarını evin her odasında değişen konsepte uygun olarak seçebilirsiniz. Salonunuzun tek bir duvarında duvar kağıdı kullanarak bir derinlik elde edebilirsiniz.

Doğru ve fonksiyonel tasarım, teknolojiyle entegre olabilen akıllı ve yeni nesil mobilyalar, uyumlu renkler ve çağdaş çizgiler lüks ortamların bugünkü ortak özellikleri… Bu özelliklerden birkaçını bir araya getirin ve kendinizi lüksün rahatlığına bırakın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.