Antik Klasik Yemek Odasıyla Evinizde Vintage Rüzgarları Essin

İnce motif işçiliğini benimseyenlerin hayranlık duyacağı klasik yemek odası takımlarından biri olan Antik yemek odası, el işçiliğinde harikalar yaratan bir modeldir. Her detayın düşünüldüğü, sıradışı bir renge sahip olan bu modelde gül desenleri ön plana çıkar.

Zengin tasarımıyla büyüleyen Antik klasik yemek odası takımı, birinci sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Mobilyanın ham maddesi yemek odasının ne kadar dayanıklı olduğunu ispatlamaya yetecektir. Seneler geçse bile ilk halini muhafaza eden model sekiz adet sandalye, ayna, masa, konsol ve vitrinden oluşmaktadır.

Vintage ürünlerde sıklıkla karşımıza çıkan gül motiflerini görebileceğimiz modelde altın varaklar göz kamaştırır. Beyaz ahşapla ceviz yeşilinin uyumunu harika çizgilerle yansıtan Antik yemek odası takımı, aydınlık ve ferah yemek odası alanı yaratmak isteyenler için ideal bir model olacaktır.

Zarif Tasarımı İle Muhteşem Bİr Klasik Yemek Odası
 

Oval hatlara sahip kibar kesimiyle masasından vitrinine, konsolundan sandalyelerine kadar her detayında zarafeti görebileceğiniz mobilya kalitesiyle de farkını ortaya koymaktadır. Sandalyelerinde kullanılan kumaş birinci sınıftır ve sadece göz zevkinize hitap etmekle kalmaz, aynı zamanda konforuna önem verenleri de rahat ettirir. Altın detaylı aksesuar ile harika bir uyum yakalayacak olan Antik klasik yemek odası ihtişamlı dekorasyon ürünleriyle de rahatlıkla kullanılabilir.

Antik klasik koltuk takımını salonunuzda kullanarak yemek odasıyla uyum yakalayabilir ve Antik serisinin zengin görünümünü misafirlerinize de hissettirebilirsiniz. Lüks oturma gruplarınızın yanına yakışan Antik yemek odası, evinize vintage etkisi getirecektir.

Kollu ve kolsuz olarak farklı şekilde üretilen yemek odası sandalyeleriyle, altın varaklı gül motifleriyle, beyaz ahşabın asilliği ile ceviz yeşilinin tonunu harika bir uyum içinde kombinlemesiyle bu sezonun en çok sevilen yemek odası takımları içerisinden biri olan Antik klasik yemek odası, farklı ölçü seçenekleriyle isteğinize özel olarak üretilmektedir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.