Prestijli Patronlara Prestijli Ofis Takımı Önerileri

Prestijli Patronlara Prestijli Ofis Takımı Önerileri

Prestijli, makamı ve başarılarıyla ünlü olan patronların makam odalarını başarılarına yaraşacak lüks ofis takımları ile döşemesi için tercih etmesi gereken önerileri ofis mobilyası seçim rehberimizde sizlerle paylaşacağız. Öncelikle ofislerinizde tercih etmeyi planladığınız konsepti bilmeniz, ofisinizin ölçüleri genel dekorasyonunuz bu ofis takımlarının seçiminde etkili olmaktadır. Tüm ofisi baştan aşağıya dekore edebilir ya da sadece lüks makam odanızı zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Peki lüks makam odaları nasıl döşenir, işte mutlaka bilinmesi gereken ihtişamlı detaylar…

Altın Varaklı Lüks Makam Odaları

Mekanlar, eşyalar, nesneler makamların ağırlığını ve hak ettiği değeri yansıtmanızı sağlayan en önemli etmenlerin başında gelmektedir. Lüks yaşam alanları gösterişli bir yönetici odası oluşturmak isteyen patronların istediği ve elde etmek istediği bir konsept olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu lüks makam odalarını oluşturmak için vurgulayacağınız ve konuklarınızı etkileyeceğiniz lüks ve ihtişam detaylarını dikkate alın.

Altın varak göz alıcı bir yaşam alanında olmazsa olmazdır. Altın varaklar genellikle klasik ofis mobilyalarının ahşap kısımlarında ve oyma motiflerinde kullanılarak motiflerin eşsizliğine vurgu yapmaktadır. Altın sarısının ortama katacağı zengin havası mobilyalardaki el oyması ahşap motifler ile mükemmel bir uyumu temsil ediyor. Gerçek altın varak uygulanmış ofis mobilyaları ile hem gösterişli bir yaşam alanı hem de geleceğe miras bırakacağınız lüks bir mobilyaya sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Lüks ve ihtişamın en önemli etmenlerinden olan gerçek altın varak, mobilyaların ihtişamını arttırmaktadır.

El İşçiliği ve Ahşap Oyma Motifleri

El işçiliği ile imal edilen lüks patron mobilyaları üretiminde kullanılan teknikler ile dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca ilk gün ki kadar parlak ve yeni bir duruş ile kullanabileceğiniz bu mobilyalar eski ve yıpranmış bir görünüm sunmayacaktır. Lüks ve ihtişamlı yaşam alanlarında tercih edilecek olan mobilyaların yeni ve parlak bir görünüm ile ilk gün ki tasarımını andırması gerekmektedir. El işçiliği ile özenerek üretilen lüks patron mobilyaları güçlü ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlıyor.

Lüks ofis mobilyalarında tercih edilecek el işçiliği ile üretilmiş ahşap oyma motifler tamamen lüks ve ihtişamı destekliyor. Klasik mobilyaların olmazsa olmaz karakteristik özelliğini yansıtan oyma motifleri her mobilya da farklı tasarımda tercih ediliyor. Ofis mobilyasının modeline göre değişebilen bu motifler kimi mobilyalarda yoğun olarak kullanılırken, kimi mobilyalarda ise daha seyrek halde kullanılmaktadır.

Lüksü Vurgulayan Canlı Çiçekler ve Aksesuarlar

Lüks ve ihtişamlı bir makam odasında olmazsa olmaz etmenleri oluşturan bir diğer nesne ise canlı çiçekler olmaktadır. Tarzı, renkleri ve dokusu ile tercih ettiğiniz mobilyalarınız ve odanın genel dekorasyonu ile uyumu bir canlı çiçek kullanımı lüks algısını arttıracaktır. Lüks ofis çiçekleri kullanıldığı alana dekorasyon tarzı olarak hareketlilik getirdiği için tüm konukların dikkatlerini çekmektedir. Canlı çiçek kullanımının genel dekorasyona sağladığı katkı tartışılmazken, odayı kullanan patronların ise yoğun iş temposunda az da olsa ruhlarını ve gözlerini dinlendirmek için kullanacağı bu yeşil çiçekler oldukça yarar sağlayacaktır. Son zamanlarda artan bilgisayar ve telefon kullanımı ile daha fazla yorulan gözleri zaman zaman dinlendirme ihtiyacı duyulmaktadır. Yeşil rengi gözü ve ruhu dinlendiren en önemli renk olma özelliğini taşımaktadır.

Şık yaşam alanlarında lüks aksesuarları da ihmal etmek olmaz. Eşsiz yaşam alanları oluşturmak için dekorasyonu tamamlayan en etkili konsept tamamlayıcıların başında gelen lüks aksesuarları mutlaka kullanmalısınız. Masanızın üzerinde yer alacak, tasarımınız ile uyumlu klasik abajur modeli, deri ofis seti, dünya küresi, metal uçak maketi, antika otomobil replikası, hayvan motifleri gibi dekorasyona katkısı olan ve tasarımı tamamlayan bu aksesuarları çeşitlendirebilmektedir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.