2020 Lüks Avize Trendleri

2020 Lüks Avize Trendleri

2020 avize trendleri başını çevirdiği yerde orantılı tasarımlar görmek isteyenlere öncelikle hitap ediyor. Bu sezonun gözde modellerinin her biri geometrik kesimlerle donatılmış durumda. Bu yapılarıyla yeni avize modelleri bir yandan klasik dekorasyonun zarif çizgilerine sahipken, diğer taraftan da modern dekorasyon anlayışının enerjik yapısını da ortaya koyuyor.

Ana formunu yıllardır koruyarak, kendilerine yapılabilecek bu denli fazla eklemeye sahip olabilen avizeden bir başka ürün düşünmek mümkün değil. Her sezon şaşırtıcı biçimde gelişip, yenilenmeye devam ediyorlar. Hem tek başlarına estetik bir bütünlük oluşturuyor, hem tavan dekorasyonunda dikkatleri üzerine çeken bir kompozisyon kurulmasının taşıyıcısına dönüşüyor, hem de evlerin her bölümünde kullanılarak genel dekorasyonun en önemli unsuru haline geliyorlar. Avizeler, estetik detayları ve teknik nitelikleriyle yalnızca bir avize olmanın ötesine çoktan geçmiş durumdalar.

2020 Avize Trendleri

Yeni avize modelleri yahut genel olarak avize modelleri dendiği zaman büyük bir çoğunluk, salon ve oturma odaları için üretilen tasarımları anımsıyor. Ancak avizeler son yıllarda yalnızca salon ve oturma odalarında değil, mutfak ve antrelerde de hatta kimi kullanıcıların bireysel seçimleri doğrultusunda banyolarda bile yer alabiliyor.

2020 avize trenleri mutfaklar için parlak ışıklara işaret ederken, yatak odalarında bu parlaklık yerini loş ışığa bırakıyor. Geriye kalan yaşam alanlarında ise standart biçimde, mekanın genişliği ile doğru orantılı biçimde bir ışık şiddetine sahip, göz yormayan aydınlatma biçimleri tercih ediliyor. ama her koşulda avizelerin estetik katkılarına sahip olmak üzere dekorasyon yapılıyor.

Yeni Avize Modelleri: Farklı Materyaller Bir Arada!

Sezonun yeni avize modelleri için ifademizi yineleyecek sahip oldukları yeniliklerden bahsedecek olursak; 2020 avize trendleri simetrik biçimde tasarlanan geometrik kesimlerin etkisi altında çıkıyor karşımıza. Üstelik bu yeni modeller avizelere dair alışılagelmiş olan pek çok kalıbı da yıkıyorlar. Yeni model avizelerin artık tek bir malzemeden üretilmediği gözleniyor. Birbirinden farklı materyallerin bir arada kullanıldığı girift tasarımlar öne çıkıyor. Metal, ahşap, plastik ya da cam malzemeler birlikte kullanılıyor. Böylece klasik ya da modern dekorasyon stillerinin her biri tüm bu yeni avize modelleri için yer açacağa benziyor.

Renk Seçiminden Önce Siyah!

2020 avize trendleri farklı malzemelerin kombinasyonuyla yaşam alanlarının dekorasyonuna karakteristik bir hava kazandırmaya hazırlanırken, bunu biraz daha ileri götürmek isteyenlerin renk seçimi siyah oluyor. Yeni avize modelleri için oluşturulan palette farklı seçenekler olsa da, siyah her zaman ayrı bir parantez açılmasını hak ediyor. Örneğin yuvarlak bir ahşap kürenin doğal rengini verdiği tasarımın içine yerleştirilen siyah avizeler evlerinizde müthiş bir kontrast oluşmasını sağlıyor. Siyahla beraber kazanacağınız asaletin ve dekorasyonunuzun çekeceği ilginin altını çizmeye ise gerek bile yok!

2020 Lüks Avize Modellerinin Renkleri

Siyahı hak ettiği biçimde ayrıca andıktan sonra devam ediyoruz. Yeni avize modelleri yeni sezonun temasına uygun biçimde sade ve şık tasarımlardan oluştuğundan, avizelerde doğal ahşap renkleri, gümüş ve altın tonları daha önceki yıllarda olduğu gibi gözde seçenekler arasında bulunuyor.

Rengi ve tasarımıyla 2020’de göz dolduracak Asortie Mobilya avize modelleri arasından seçkin bir örnek görmek gerekirse, Askılı Klasik Tepsi Avize modelini mutlaka incelemelisiniz. Geometrik halde, oval biçimde kesilen tepsinin, altı ayrı ince zincirle ana gövdeye bağlandığı bu çarpıcı tasarım dikkatleri her zaman üzerine çekiyor. Sahip olduğu altın kaplama sayesinde ışıldarken, talebinize göre bu avize modelini saran renk, antik altın yahut gümüş tonlarına da bürünebiliyor. Asortie Mobilya 2020 avize trendlerine yön veren tasarımlarını siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.