Ahşap Yemek Odası Konseptleri

Ahşap Yemek Odası Konseptleri

Yemek odaları; evlerin en canlı, en neşeli ve en kalabalık noktalarıdır. Özellikle akşam yemeğinde bir araya gelen aile, ahşap yemek odası üzerinde sadece yemek yemez, günün yorgunluğunu burada atar ve diğer aile üyeleri ile hasbihal eder. Evin en canlı noktalarında kullanılan mobilyalar, insanların mutluluk durumunu direkt olarak etkilediğinden, son dönemin trendlerinden olan ahşap yemek odası takımları burada tercih edilebilir. Tercih edeceğiniz ahşap yemek odası ile farklı dekoratif çalışmalar yapabilir ve alışılmışın dışında bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ahşap klasik yemek odası ile geçmişten gelen çizgileri sofraları taşırsınız, dilerseniz de modern çizgilerle bezenmiş ahşap üzerinde zaman geçirirsiniz. Tarzınız ve zevkiniz neye uygunsa o yönde seçiminizi yapabilirsiniz.

Ahşap yemek odası takımları, salonun kalbinde yer alır ve en dikkat çekici odak noktası haline gelir. Farklı desen ve renk seçenekleri olan bu modeller ile salonlarınızın çok daha farklı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap türünden olan küçük aksesuarlar ile ahşap yemek odasını destekleyebilirsiniz. Ahşap yemek odası konsolu üzerini de yine bu aksesuarlar ile süsler ve ortaya çok özel görüntülerin çıkmasını sağlarsınız. Ahşap yemek odası sandalyeleri tamamen ahşaptan üretilmiş olup, geçmişte kullanılan modelleri hatırlatır sizlere. Tamamen ahşap olmasına rağmen, doğallığı verdiği konforu hissedecek ve burada çok mutlu zamanlar geçireceksiniz.

Ahşap Yemek Odası Modelleri

Ahşap yemek odası takımları, genellikle ahşap rengine sahip olmasına rağmen, çok sayıda farklı modeli vardır. Ahşabın oyularak şekillendirilmesi ve böylece bir takım süslemeler yapılması sayesinde, ahşap yemek odası modelleri ortaya çıkar. Hemen her tarzda olan bu modellerden bazıları sadelikleri ile öne çıkarken, bazıları ise gösterişli yapıları ile insanları şaşırtır. İnce işçiliğin kendisini gösterdiği bu modeller, görenleri kendisine hayran bırakırken, sade olan modeller ise şıklıkları ile dikkat çeker. Herkes, kendi zevkine göre bunlar arasından istediğini tercih edebilir.

Yemek odası takımlarının bir diğer parçası olan konsol da yine tamamen ahşaptandır Ahşap rengiyle gelenleri selamlayan konsolların özellikle ön yüzlerinde ahşap oyma sanatının en güzel örneklerini görmek mümkündür. Bu sanat eserlerini alarak salonlarınızı süsleyebilir ve gelen misafirlerinizi ahşap yemek odası takımınıza hayran bırakabilirsiniz.

Ahşap yemek odası sandalyelerinde kullanılan kapitone kumaşlar ile şıklıklarına şıklık kattıkları söylenebilir. Ahşap rengi, sadece bu bölümlerde hakim değildir. Bazı modellerde de ayak bölümleri siyah renktedir. Ahşap yemek odası konsol aynası dahi takımın genel rengini taşır ve böylece önemli bir bütünlük oluşur. Salonda kullanılan diğer mobilyalar ile uyum noktasında neredeyse hiçbir sorun yaşanmaz ve kısa sürede uyum sağlanır. Böylece salonlara yeni bir hava kazandırılır.

Ahşap Yemek Odası Fiyatları

Salonlarınızı ahşap yemek odası takımları ile süslemek için farklı düzeylerde ücret ödemeniz gerekir. Modern tarzdaki sade bir ahşap yemek odası takımı için orta seviyeli bir ödeme gerekirken, ince işçiliğin olduğu modeller için daha yüksek bir ücret gerekir. Kendi bütçenize uygun çok sayıda ürün bulabilir ve bunlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Tercih yaparken, salondaki diğer mobilyaları da dikkate almayı unutmayın. Aksi durumda ortaya çıkacak uyumsuzluk, beklentilerinizin karşılıksız kalmasına neden olacaktır.

Ahşap yemek odası modellerinin bazıları, minimalist tarzı yansıtırken, bazılarının tarzı ise çok daha farklıdır. Siz de sitemize girerek kendi tarzınıza uygun ahşap yemek odası takımını sipariş edebilir ve bu takım ile evlerinizi süsleyebilirsiniz. Böylece hem salonunuzu yeniden canlandırma fırsatı bulur, hem de aileniz ve sevdiklerinizle daha keyifli yemekler yersiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.