Yeni Dönem Yemek Odalarında Saray Esintileri

Yeni Dönem Yemek Odalarında Saray Esintileri

İhtişam ve asaleti bir arada evimize taşıyan saray esintileri, salonlarda, mutfaklarda ve hatta yeni dönem yemek odaları ile birlikte banyolar da bile kendini gösteriyor. Böylece evimizin her köşesinde saray esintilerinin göz alıcı güzelliği kendisine yer buluyor. Söz yemek grupları üzerine açıldığındaysa beklentilerimiz her zamankinden biraz daha yüksek oluyor.

Yemek odaları her zaman evimizin en özenle dekore edilen alanlarından biri. Öyle ki burada yalnızca bizler değil kıymetli misafirlerimiz de vakit geçiriyor. Bu nedenle yeni dönem yemek odaları hem kişisel tercihlerimize hitap ediyor hem de konuklarımız tarafından da beğenilmesi için ekstra bir hassasiyetle hazırlanıyor. Bu hassasiyet de bizi görkemli saray esintilerini keşfetmenin peşine düşürüyor.

Zevklerimiz bizi klasik yemek grupları ya da barok yemek odaları arasından seçim yapmaya yönlendiriyor olabilir. Klasik yemek odası çeşitleri arasından modern çizgilerle birlikte tasarlanmış özgün bir model de dikkatimizi cezbedebilir. Önemli olan hangi tarzın ürünü olursa olsun hem bizim hem de evimizin görkemine uygun bir stilin ortaya konmuş olması.

Konfor ve Kalite İhtişamla Buluşuyor

Zengin bir yemek mutfağımız var. Aynı zamanda yemek kültürümüz kadar gelişmiş bir saray dekorasyon geçmişimiz. Sarayların dekorasyonundan bahsettiğimiz zaman köklü bir referansa sahibiz. Kültürel geçmişiz bize saray esintilerini evimize rahatlıkla taşıyabileceğimiz seçenekler sunuyor. Biraz dikkatli bakarsak da gözümüze ilk anda muhteşem oymalar, harikulade desenler çarpıyor. Saray motiflerinin olmazsa olmazları kadife kumaşlar, sedef ya da malzemelerle birlikte göz kamaştırıyor. Klasik yemek grupları saray esintilerini taşıdığında konfor ve kalite ihtişamla buluşuyor.

Kalitenin Yıllardır Değişmeyen Adı Asortie Mobilya

Bu buluşturmanın etkili yolu ise kalitenin yıllardır değişmeyen adı Asortie Mobilya’dan geçiyor. Klasik çizgilerin en çarpıcı örneklerine, klasik ve modern anlayışların en iyi şekilde bir araya getirilip stilize edildiği tasarımlara ve elbette saray esintilerini mümkün olan en görkemli tasarımlarla buluşturan Asortie Mobilya yeni dönem yemek odaları için de muhteşem modeller ortaya koymaya devam ediyor.

Yemek Odalarına Saray Esintilerine Taşımak İsteyenlere Öneriler

Sarayları kaplayan yemek odalarının ihtişamlı ama zarafetten kopmayan, göz kamaştırıcı ancak karmaşa yaratmayan tasarımları özellikle üzerlerindeki ince işçilik ile kendini gösteriyor. İşte bu ince işçiliğin en güzel örneklerinden biri, Asortie Mobilya’nın Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı’yla karşımızda duruyor.

İddialı renkleri ve adeta ben buradayım diyen tasarımları, sahip olduğu yemek grupları ile öne çıkarmak isteyen herkes Saraylı Klasik Yemek Odası takımını görmeli. Görür görmez onun ihtişamına kapılacağınızdan şüpheniz olmasın. Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı tamamıyla doğal ahşaptan ve kıymetli el işçiliğiyle oluşturulmasının yanı sıra, farklı renk seçenekleri ile de her zevke hitap ediyor.

Yemek odalarında zengin bir atmosfer yaratmak için ihtiyacınız olan doğru tercihin anahtarını Asortie Mobilya doğrudan size ulaştırıyor. Asortie Mobilya’nın geniş bir yelpazede yer verdiği klasik yemek odası çeşitleri arasında, ince zevklerinize yakışan bir diğer yemek odası takımı ise Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı. İhtişamlı duruşu, zarif detayları ve altın tonlarının göz alıcılığının birlikte sunulduğu Kapaletti Yemek Odası Takımı kelimenin tam anlamıyla saray konforunu evinize taşıyor.

Altın ve gümüş varak uygulamalarının ceviz kaplama zeminler üzerinde yükseldiği bu takım, orijinal kaplama pirinçler ile de zenginleştirilmiş durumda. Elbette Asortie Mobilya’nın tüm ürünleri gibi, bu takım da kendisine uygun tasarlanan oturma grubu ile birleşirse görkemine görkem katıyor. Bizlere de bu ihtişamın keyfini sürmek düşüyor. Siz de daha fazla vakit kaybetmeyin ve Asortie Mobilya ile evinize saray esintilerini taşımak üzere harekete geçin. Çünkü siz bu görkemi hak ediyorsunuz!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.