Avangard Yatak Odası İle Kendinizi Şımartın

Avangard yatak odası takımları, evlerinde klasik mobilyanın şıklığından vazgeçemeyen ancak daha modern çizgilere de yer vermek isteyenler için ideal bir tercih olarak öne çıkmakta.

Avangard yatak odası takımı, evinin her alanında konfor ve şıklığı bir arada yakalamak isteyenlerin ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Evlerimiz içerisinde huzuru, rahatlığı aradığımız, enerjisiyle kendimizi motive ettiğimiz alanlarımızdır. Yatak odaları da evlerin en çok zaman geçirilen yerlerinden biridir. İyi bir uykunun insan yaşamında etkisi göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Yatak odalarında kullanılan mobilyaların kalitesi, tüm gün geçirilen zamanın kalitesini de etkilemektedir. İşte bu sebeple yatak odası dekorasyonunda kullanılan malzemenin kalitesi, tasarımı çok önemlidir. Lüks mobilya tasarımında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Asortie Mobilya, sizler için kaliteden ödün vermeden, şık ve konforlu yatak odaları tasarlamaktadır.

Klasik yatak odası takımlarının ihtişamını, Avangard çizgilerle birleştirmek isteyenlerin tercihi Avangard yatak odası modelleri evinize zarafet ve konforu bir arada sunacak. Klasik mobilyalar alanında kendini ispatlamış Asotie Mobilya, diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi Avangard yatak odası takımlarında da sizlere el işçiliğinin en güzel örneklerini sunmaktadır. Yatak odasını yenilemek isteyenlere zamansız tasarım örneği sunan Asortie Mobilya, avangard yatak odalarında da birinci sınıf, leke tutmayan kumaşları kullanır. Çoğunlukla beyaz ya da krem rengi gibi açık renklerin hakim olduğu avangard yatak odası ürünleri, diğer tüm mobilyalarda olduğu gibi evinizin ölçüsüne uygun olarak tasarlanır, size özel olarak sunulur. Klasik model yatak odalarına göre işlemesi ve varaklarının daha az yapıldığı avangard mobilyalarda isteğinize göre değişikliklere gidilebilir. Yüzde yüz memnuniyetinize dayalı üretim yapan Asortie Mobilya, hayalinizdeki yatak odasını evinize getirmek için hizmet verir.

Yatak odası takımları gardırop, komodin ve şifonyerden oluşur. Ürünlerin şık tasarımının yanı sıra işlevsel olması da artı bir özelliktir. Kullanılan malzemenin kalitesiyle uzun ömürlü mobilyalar sunarken, özellikle çekmece ve dolapların fonksiyonel olmasıyla da kullanım kolaylığı sağlanır. Asortie, yatak odası takımlarındaki çekmece ve kapaklarında, çarpmalara karşı özel frenli menteşe ve sürgüler kullanır. Ayrıca yatak odasında aynı zamanda televizyon keyfi de yaşamak isteyenler için TV üniteleri de üretilmektedir. Üniteniz de yine mobilyanızla uyumlu olarak tasarlanır.

Şık ve ergonomik tasarımlar ile evinizi saraya dönüştüren Asortie Mobilya ürünleri ile kendinizi şımartın. 
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.