Ücretsiz Mimarlık Hizmeti

YAŞAM ALANLARINIZA İÇ MİMARLARIMIZ İLE DOKUNUN

Asortie, yaşam alanlarınızda kullanacağınız mobilyaların kalitesi ve şıklığı kadar birbiriyle uyumunu da temsil ediyor! Ahenk içinde, zevkinize ve beğenilerinize hitap eden ve en önemlisi sizi mutlu eden mekanlar kurgulamak bizim için her şeyden önemli. Mobilya sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana, zamansız bir bakış açısı ve sanatsal bir yaklaşımla estetik dokunuşlar yaptığımız tüm alanlarda yaşayan ortamlar kurgulamak kadar, içinde yaşayanı mutlu eden ortamlar kurgulamak da bizim için önemli oldu.

Asortie olarak en önemli farkımız ve tercih edilme sebeplerimizden biri de mutluluğunuzu ücretsiz mimarlık hizmetimizle tamamlıyor oluşumuz! Siz de dekorasyon dergilerinden taşma bir ortam hayal ediyor, mobilyalarınızı tamamlayan objeleri dekorasyonunuzda kullanmak istiyor ancak iş seçim yapmaya ve tüm dekorasyon unsurlarının uyum içinde kullanılmasına geldiğinde bocalıyorsanız ya da bütçenizin dekorasyon danışmanlığı almaya yeterli olmadığını düşünüyorsanız artık üzülmeyin.

Hayal ettiğiniz dekorasyona sahip olmak için tek yapmanız gereken mobilya seçiminde Asortie’nin deneyimine ve kaliteli üretim sürecine güven duymanız olacak. Profesyonel mimarların tamamen kişiye özel tasarladığı mekanlar sayesinde bir dergiye kapak olacak güzellikte yaşam alanlarına sahip olmanız artık hayal değil. Aksesuar kullanımından mobilya seçimine kadar her detayı düşünen Asortie olarak bu konuda da her zaman yanınızdayız!

Nasıl mı?

Alanında uzman iç mimarlarımızla yaşam alanınızı zevkinize, kullanım tercihlerinize, sevdiğiniz renklere göre planlamak, tasarlamak ve dekore etmek bizim işimizin en önemli parçası! İhtiyaçlarınıza yanıt verecek mobilyaların tasarım ve üretimini gerçekleştirmenin yanı sıra ücretsiz mimarlık hizmetimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

İhtiyaçlarınızı ve estetik zevkinizi en iyi şekilde analiz eden uzman iç mimarlarımız sizlere hayallerinizin de ötesinde alanlar yaratmak için hazır! İşlevselliği, dayanıklılığı ve estetiğiyle ön plana çıkan mobilyalarımız ile tüm tasarım sürecini en iyi şekilde değerlendirirken tüm bu hizmetlerimizi ücretsiz sunmanın keyfini de yaşatıyoruz.

Hem estetik hem fonksiyonel çözümler!

 

Hizmetimiz kapsamında fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında dekorasyonda estetik ve teknolojik unsuları da dikkate alıyoruz. Sürecin ilk ve en önemli aşaması projelendirme oluyor. En uygun çözümleri sunmak için sizinle sık sık bir araya geliyor, beyin fırtınası yapıyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve tüm bunları uzun yıllara dayanan sektörel deneyimimizle bir araya getirerek yaşayacağınız ortama yansıtıyoruz.

Projelendirme aşamasında stilinizi en iyi şekilde anlayacak noktalara değiniyor ve sadece estetik kaygılar ile değil, işlevselliği de ön planda tutacak çözümlere odaklanıyoruz. Uzman mimarlarımızın sunduğu bu çözümler ve sizin isteklerinizle ortaya harika tasarımlar çıkacağının sinyallerini daha ilk aşamada veriyoruz!

Ardından konsept belirleme ve mekanınız için en uygun hikayeyi oluşturma aşaması geliyor! Tasarım trendleri, kullanım alışkanlıkları ve beğenileri dikkate alarak tüm bunları bilgisayar ortamında görselleştiriyoruz ve size sunuyoruz.

Teknolojiyi de üretim sürecine dahil eden Asortie olarak sonuç odaklı çalışmalar yapıyor ve ortaya nasıl bir yaşam alanı çıkacağını daha ilk aşamalardan size göstermiş oluyoruz. Mekana ruhunuzu katıyor, kendinizi bulacağınız alanlar yaratmak için çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz. Ortak paydada buluştuğumuzda ise hızlı bir şekilde uygulamaya geçiyoruz.

Klasik ama çağdaş, akıllı ama kullanıcı odaklı mobilyalar tercih ediyor; yaşam alanlarınızın estetik, fonksiyonel ve zamansız unsurlarla kurgulanmasını sağlıyoruz. Uzman mimarlarımız ve işinin ehli ustalarımızla birinci sınıf kalite malzeme kullanarak size yıllarca sürdürülebilir mutluluk ve huzur vaad ediyoruz. Hayal ettiğiniz yaşam alanlarına bir adım yaklaşmak istiyorsanız siz de tercihinizi Asortie’den yana kullanmalısınız.

Not: Asortie Mobilya’dan ücretsiz mimarlık hizmetini sadece Asortie müşterileri alabilir. Mobilyalarını Asortie Mobilya dışından bir firmadan alan kullanıcılar da talep ettikleri takdirde Asortie mimarlarından ücretli hizmet alabilirler. Ücretsiz mimarlık hizmetinde keşif, rolöve ve autocad yerleşimleri dışında kalan üç boyutlu yerleşimler ve ileri düzey mimari hizmetlerde Asortie Mobilya A.Ş ücretlendirme yapma hakkına sahiptir.

 

İç mimarlarımız ile görüşmek için hemen randevu oluşturabilirsiniz.

 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.