Boğa Burçlarına Uygun Otel Odası Dizaynı

Boğa Burçlarına Uygun Otel Odası Dizaynı

Konaklama ihtiyaçlarımızı geçici olarak karşılayan otel odaları kaldığımız gün kadar evimizde hissetmek istediğimiz mekanlar. Evlerimizin konforunu ve temizliğini aradığımız otel odaları, özelliklerine göre fiyatlandırılır. Gelen konuklara evlerindeymiş hissi vermek otellerin sorumluluğudur. İşletme sahipleri otelin dekorasyonunun tümünde olduğu gibi otel odası dekorasyonu için de hem estetik hem de konforlu seçimler yapmalıdır. Otel odası tasarımı yapılırken alandan maksimum yarar sağlanmalı ve otel odası dizaynı için yerleştirilecek mobilya ve aksesuarlar kolay kullanılabilen, şık tasarımlar olmalı. Bunun gibi genel özellikleri dışında her otel odasının başka özellikte olması hem işletme sahibi hem de konuklar için avantajdır. Otele gelen her konuğun farklı ihtiyaçları olduğundan otel odası dekorasyonu her oda için farklılık gösterir. Örneğin, bol aksesuarlı bir otel odası, küçük aksesuarlara bayılan boğa burçları için son derece estetiktir ama detaylardan hoşlanmayan başka insanlar otel odasını kalabalık bulacaktır. Şimdi boğa burçları için otel odası dizaynı ile ilgili bilgiler verelim sizlere.

Boğa Burçları Bir Otel Odasından Ne Bekler?

Hepimiz gibi boğa burçları da kaldıkları otel odaları özellikleri olarak; temizlik, ev hissi, konfor ve estetik arar. Ama evlerine düşkün boğaların aradığı başka özellikler de vardır. Boğa burcu olan insanlar konforu ve lüksü severler. Bu yüzden evlerinde mümkün olduğu kadar rahat ve lüks mobilyalar tercih ederler. Hem konfor hem kalite hem de estetik boğaların gözdesi olduğu için boğa burçları klasik tarz mobilyaları daha fazla tercih ederler. Yani otel odası tasarımı klasik stil olursa boğalar çok memnun olacaklardır. Boğalar alıştıkları düzenin bozulmasından hoşlanmadıkları için, konakladıkları her yerde evin sıcaklığını ve güvenliğini ararlar. Aynı zamanda boğalar, bulundukları mekanların sahibi gibi hissetmeyi severler. Çünkü, sahip olabildikleri alan onlar için güvenlidir. Yani, güvende hissetmek boğa insanları için çok önemlidir. Otel odaları boğalar için; ancak alarm sistemleri, kamera sistemi, oda kapısı ve balkonların kilit sistemi ile otelde bulunacak güvenlik görevlisi ile güvenli alana dönüşebilir. Bir otelde güvenlik sistemleri mutlaka bulunmalıdır. Bu sadece boğa burçları için değil, tüm insanların emniyeti için önemlidir. Otel odası mobilyaları yumuşak hatlı ise bu durum boğaları son derece memnun eder. Boğalar için yatak başlıkları, koltuklar ve dolaplar yumuşak ve yuvarlak hatlı olmalıdır. Otel odası dekorasyonu yapılırken kullanılan küçük aksesuarlar hakiki malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Örneğin otel odası dizaynı için ekleyeceğiz son dokunuş altın görünümlü bir heykel ise bu aksesuar tamamen altından olmalı. Boğa burcu her şeyin orijinalini görmek isteyeceği için bu ayrıntılar dikkatini çekecektir. Boğalar para kazanma konusunda başarılı oldukları gibi harcamak konusunda da çekingen değildirler. Tam bir lüks tutkunu olan boğalar, otel odaları içinden en lüks olana yerleşmek isteyecektir. Lüks malzeme de kaliteyi beraberinde getirdiği için boğa burcu kaliteli mobilyalardan oluşturulmuş bir otel odası dekorasyonu ile memnun olacaktır. Otel odası dizaynı için kullanacağınız görkemli koltuklar, altın varaklar, oymalar ve ihtişamlı bir yatak başlığı boğalar için büyüleyici olacaktır. Boğa burçları doğayı çok severler ve yaşam alanlarında doğadan esintiler ararlar. Bu yüzden otel odaları içinde bitki olması boğalara kendilerini iyi hissettirir. Boğa burçları uzun süre vakit geçirecekleri her ortamı evlerine dönüştürebilirler. Boğa burçlarının kalacağı otel odaları aksesuarlarının rahat taşınabilen ve yer değiştirebilen olmasını ister. Öyle ki odayı kendine göre dizayn etmeye de çalışabilirler. Seyahatleri boyunca evlerinde gibi hissetmek isteyen sıcakkanlı boğa burçlarına otel çalışanlarının göstereceği sıcak ilgi de onları mutlu edecektir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.