Sınırları Aşıyoruz! Dünyaya Asorite Taşıyoruz!

Sınırları Aşıyoruz! Dünyaya Asorite Taşıyoruz!

Dünyanın neresinde olursanız olun, artık beğendiğiniz bir ürüne ulaşmak hiç de zor değil ya da gelişen bu teknolojiyle birlikte zor olmamalı! Sizce de öyle değil mi? İşte kaliteli ve estetik mobilyalarıyla her beğeniye uygun ürünler sunan ve tasarılarıyla mobilya dünyasında tüm dikkatleri üzerine çeken Asorite, sunduğu kaliteli hizmeti başarılı bir şekilde sınır ötesine de taşıyor. Asortie kalitesi, yalnızca yurtiçine değil, yurtdışındaki pek çok noktaya da ulaşıyor.

Günümüz dünyasında müşteriler de, alışveriş alışkanlıkları da alışveriş ortamları da değişti. Dijitalleşen dünyada mobil uygulamalarla birlikte bir marka için artık global olmak, global bir anlayışla hizmet vermek her şeyin önünde geliyor. Daha doğru bir tanımlama yapacak olursa, hizmette global davranmak ama bu hizmeti sunarken lokal unsurları da gözetmek gerekiyor. Yoksa bu zorlu rekabet koşullarında sürdürülebilir olmaktan, marka bilinirliğini korumaktan ve müşteri sadakatinden söz edemeyiz. Yani hem dünya standartlarında iyi ve kaliteli üretim yapmak, hem bunu yine dünya standartlarında müşterilere ulaştırmak hem de sunduğunuz ürünlerde, dünyanın farklı noktalarındaki lokal kullanım alışkanlıklarına yönelik alternatiflere dokunmanız gerekiyor. Bugün bu bileşenler olmadan iyi iyi hizmetten söz etmek pek mümkün olmuyor. Özellikle mobilya gibi rekabetin yoğun ve ürün çeşitliliğinin fazla olduğu sektörlerde bu tür dinamikler artık daha da ön planda!

Bunların yanı sıra verdiğiniz hizmetin kapsamı çağımızda giderek daha da genişliyor ve günümüz müşterileri tarafından da dikkatle inceleniyor. Yaygınlaşan internet kullanımı, artık her sektör ve her firma için online hizmeti bir olmazsa olmaz hale getirdi. Dünyanın herhangi bir noktasındaki bir alıcı ürünlerinizi web siteniz kanalıyla inceleyip beğenirse anında sipariş verebiliyor. Fiyat artık ikinci planda! Çünkü önemli olan ürün kalitesi, estetik değer taşıması ve fonksiyonelliği… En önemlisi de tüm bunların ödenen ücreti karşılayıp karşılamadığı! Bu da sanal ortamda rekabet etmek kadar, daha sonrasında da müşterinizi memnun edecek kapsamlı bir hizmet sunma gerekliliğini beraberinde getiriyor.

Asortie olarak tüm bu noktalar her biri için geçerli olacak şekilde sınır tanımıyor ve hatta sınırları aşıyoruz. Dünyanın her yerine mobilya gönderimi gerçekleştiriyor, en güvenli yollardan, en kısa sürede ürün teslimatını müşterilerimize garanti ediyoruz.

Dünyanın Her Yerinde Asortie’niz Olsun Diye

Günlük yaşam objelerinden mekanlarımızda kullandığımız mobilyalara kadar her şeyde fonksiyonelliğin yanında artık bir de estetik kaygı güdülüyor. Bunun globalleşmeyle de oldukça yakından ilgisi var. Dünyanın herhangi bir notasındaki insanlar ne kullanıyor, trendleri neler belirliyor, günden güne ne gibi gelişmeleri an be an yakından takip etmek mümkün. İşte biz de Asortie olarak uzaktan takip edildiğimizi biliyor ve müşterilerimizle mesafemizi kapatıyoruz.

Ürünlerimizi uçak ve gemiler aracılığıyla müşterilerimizin ayağına kadar götürüyoruz. Sipariş tarihinden itibaren çok kısa sürede ürünlerine kavuşturduğumuz müşterilerimize herhangi bir memnuniyetsizliklerinde gerekli olan tüm çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Ürün teslimatından sonra, müşterilerimizle ilişkilerimizi devam ettirmek bizim hizmet anlayışımızın önemli bir parçası. Özetle, dünyanın her yerinde, herkesin bir Asortie’si olması adına bütüncül bir hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.

En kaliteli malzemelerle ürettiğimiz mobilyalarda bizim için önemli olan, hem estetik ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de fonksiyonel özellikleriyle günün kullanım alışkanlıklarına cevap vermek.

Zamanınız Bizim İçin Değerli!

Her şey çok hızlandı!  Zamanla yarış bitmiyor. Bu nedenle müşterilerimizin zamanı bizim için de çok değerli. Ürün siparişlerini, verildikleri andan itibaren en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Eğer stokta o üründen bulunmuyorsa, teslimat tarihine üretim süreci de yine en hızlı şekilde dahil ediliyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.