Sedirlerle Kaplı Birbirinden Güzel 5 Meclis Odası

Sedirlerle Kaplı Birbirinden Güzel 5 Meclis Odası

Geçmişten günümüze evlerin şıklığının yanı sıra rahatlığının da en büyük göstergesi olan sedir modelleri, şimdilerde hiç olmadıkları kadar revaçta! Çünkü klasik sedir modelleri arasından birini seçmek demek, bizim için evimizde yalnızca çarpıcı bir dekorasyon oluşturmak demek değil. Sedir kullanımı bizim için tarih demek, kültür ve benlik demek aslında. Geleneksel bir duruşu, günümüzün lüks ve zengin tarzlarıyla bir araya getirmek demek. Bu yüzden sedir modelleri, daima önemseniyor ve evlerde hak ettikleri kıymetli köşelerde yer almaya devam ediyorlar. Üstelik günümüzün çeşitlenen tasarım anlayışları, sonu gelmez bir derya gibi büyüyen renk tonları ve yeni nesil desenleri de sedirler üzerinde kendini gösteriyor. Bu durumda sedirlere olan ilginin her geçen gün artmasına neden oluyor.

Geniş ve yüksek oturum alanları, kimi zaman sandık biçiminde de kullanılabilen tasarımları, heybetli görünümleri ve özellikle geniş mekânlara daha bir ferah görünüm sağlayan yapılarıyla lüks sedir modelleri yaşam alanlarımızın parlayan yıldızlarına dönüşüyor.

Bu ışıltıdan payımıza düşeni almak için de bazı ayrıntılara dikkat etme zorunluluğu kaçınılmaz hale geliyor. Bu yüzden de lüks sedir modelleri arasından yüzden bize en uygun olanı seçmeden evvel mümkün olan tüm seçenekleri değerlendirmemiz gerekiyor.

Asortie Mobilya, yaşam alanlarınızın gösterişli ve zengin yapısını daha güçlü hale getirecek olan sedirlerle kaplı meclis odaları dekorasyonuyla size harika seçenekler sunuyor.

Ferah ve Görkemli Meclis Odaları

Asortie Mobilya’yla kurulan ferah ve görkemli meclis odaları, yaşam alanlarında klasik oturma grupları yerine sedir modelleri sayesinde daha sıra dışı bir görüntü elde etmek isteyenlerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Asortie’nin lüks sedir çeşitleri istenilen ölçülerde ve dilerseniz Anadolu tarzının esintileriyle dilerseniz de Arap tarzının çizgileriyle hazırlanabiliyor.

Bunlardan bir tanesi Morocco Meclis Odası modeli. Morocco Meclis Odası, şık ve gösterişli yapısıyla dikkat çekiyor. Şark köşesi oluşturmak isteyenler için de buna uygun tasarımıyla öne çıkıyor. Asortie’nin her ürünü gibi birinci sınıf süngerlerin ve kumaşların kullanıldığı Morocco Meclis Odası Modeli dayanıklı olmasıyla da uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

Morocco Meclis Odası İçin Görsele Tıklayın

Asortie’nin tüm meclis odası modelleri gibi adını dünyanın sedir kullanımıyla bilinen ülkeleri ve şehirlerinden alan Dubai Meclis Odası Modeli, lüks sedir modelleri arasından en çok tercih edilenlerden biri! Asortie’nin meclis odaları, zevklerinize ve taleplerinize uygun biçimde, yüksek ya da alçak oturuma imkân verebilecek şekilde üretilebiliyor. Ayrıca, ahşap bazalara da isteğe göre çekmece de eklenebildiğinden, sedirler kullanışlı muhafaza alanlarına da sahip olabiliyor.

İhtişamlı Yaşam Alanlarından Vazgeçemeyenlerin Tercihi!

Ergonomik yapısı ve altın tonları ile eflatunun bir araya gelmesiyle daha bir göz alıcı hale gelen Halep Meclis Odası modeli de, Asortie’nin şıklığıyla adından söz ettiren tasarımları arasında. Sedir modelleri, kullanım konforları, çarpıcı renkleri ve şık görünümleri nedeniyle tercih ediliyor olduğuna göre, Halep Meclis Odası modeli bütün bu beklentilere karşılık gelmek üzere değerli kullanıcılarını bekliyor diyebiliriz.

İhtişamlı yaşam alanlarına sahip olmaktan vazgeçemeyenlerin bir diğer tercihi ise, Asortie’nin lüks sedir modelleri içinde hemen göze çarpan Riyad Meclis Odası! Riyad Meclis Odası lüks ve klasik sedir modelleri olmazsa olmazım diyenler için adeta biçilmiş kaftan!

Özellikle resmi makam odalarında kullanılması düşünülerek tasarlanan Kahire Meclis Odası modeli, görenlerin dönüp bir kez daha bakmasına neden oluyor. Böylece tüm gözler hayranlıkla üzerinizdeyken, size de bu lüks ve şıklığın keyfini sürmek kalıyor. Daha ince hatların göze çarptığı bu model, hatların inceliğine uygun sehpalarla bir araya getirildiğinden tüm görkemini bulunduğu mekânın atmosferine, soluduğunuz havaya karıştırıyor.

Saraylara layık sedirleri keşfetmek için sizler için hazırladığımız blogumuzu inceleyin..

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.