Petunya Klasik Koltuk Takımı ile İhtişamlı ve Zengin Salonlar

Klasik salon dekorasyonu için, yaratmak istediğiniz ihtişamı destekleyecek özelliklerde aksesuar ve mobilyalara ihtiyaç vardır. Asortie Mobilya’nın klasik koltuk takımı modelleri arasında yer alan Petunya klasik koltuk takımı, altın suyu renginde işlemeleri ve kaliteli döşemesiyle aradığınız görkemi size sağlayacak bir modeldir.

Varaklı koltuk başına ve kol kısmında püskül detaylarına sahip olan koltuk takımı, açık tonlarda olduğu için salonunuza ferahlık katacaktır. Özellikle altın tonlarının zenginliğiyle misafirlerinizi büyüleyebileceğiniz Petunya klasik koltuk takımı, kendisiyle uyumlu yastıklar ile bütünlüğü yakalayabileceğiniz modellerden biridir. Sadece görüntüsü ile değil, konforu ve dayanıklılığıyla da sizi etkileyecek olan Petunya koltuk takımı, seneler geçse bile sağlamlığını koruyacaktır.

Klasik salon dekorasyonlarına yakışacak olan bu model için klasik avize modellerine bakabilir, görsel özellikleri üst seviyede olan halı, perde ve diğer aksesuarlara bakarak uyumlu bir konsept yaratabilirsiniz.

Klasik Koltuklarla Salon Dekorasyonu Yaparken Yerleşime Özen Gösterin

 

Klasik koltuk takımı modelleriyle salonunuzu dizayn ederken yerleşim planına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Çünkü yerleşim planı da klasik düşünceye uygun olmalı, koltuklar ve sehpa geniş mesafeler bırakılarak yerleştirilmelidir.

Klasik salonların vazgeçilmezlerinden biri de duvar süslemelidir. İhtişamlı tasarımlara sahip tablolar, aynalar ile klasik salon dekorasyonlarında adeta bir ritüel haline gelen bu detayları kullanabilir, Petunya koltuk takımı gibi altın işlemeli koltuklara yakışacak duvar süslemeleri ile salonunuzu dekore edebilirsiniz. Bu sayede konsol ve ayna kullanarak salonunuzda derinlik yaratabilir, ayna seçimini altın tonlarında yapabilirsiniz.

Klasik modaya yakışacak perde ve halı seçimi de koltuklarınızı daha iyi göstermenizi sağlayacak önemli detaylar arasındadır. Doğru orantılı klasik perdeler ve ihtişama yakışacak halılar ile hayal ettiğiniz klasik salon dekorasyonuna sahip olabilir, salonunuzla misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.