Avangard Makam Takımları Satın Alırken Unutmamanız Gerekenler

Avangard Makam Takımları Satın Alırken Unutmamanız Gerekenler

Çalışma hayatına adapte olmuş kişilerin günlerinin minimum 8 veya 9 saati çalıştıkları ofislerde geçiyor. Durum böyle olunca da avangard ofis mobilyaları veya modern mobilyalar ile dizayn edilecek olan ofisin iş verimini artırması gerektiği gibi çalışan kişilerin de motivasyonunu yüksek tutması gerekiyor. Motivasyon ve verimin artması için de mobilyaların sunduğu konfor oldukça önemli etken oluyor. Son dönemlerde ofis takımları tasarlayan tasarımcıların hazırladıkları kreasyonlar incelendiğinde sağlık, fonksiyonel kulanım, sağlamlık ve birçok farklı nokta ön plana çıkıyor. Uzun çalışma saatleri de göz önünde tutulduğunda çalışma hayatımızda mobilyalar oldukça büyük bir alan kaplıyor. 

Önce Sağlık

Yapılan araştırmalara göre çalışma hayatında hemen hemen her meslekte çok sık karşılaşılan bir sorun bel ve sırt ağrısı oluyor. Bel ağrısı başlamasına ilk sebep olarak uzun oturma saatleri gösterilse de yanlış pozisyonda oturma ve yanlış koltuk seçimi en büyük etken oluyor. Tasarımcıların avangard makam takımı tasımlarını oluştururken bel ağrısı gibi şikayetlerin artmaması için koltuklara ayrıca dikkat çekiyor. Sırt ve bel desteği sağlaması için oturuş desteği sunan koltuklar tasarlanırken aynı zamanda seçtikleri malzemeler ile koltuk kalitesini de artırıyorlar. Bizler de avangart makam odası takımı seçerken koltuklarına dikkat etmemiz gerekiyor. Bunun dışında bel ağrısına sebep olan ikinci dış etmen ise kullanılan masa. Takım içerisinde bulunan çalışma masasının bizim için kullanış açısından uygun olması gerekiyor. Masanın sağlık açısından önerilen boy ölçüsünde olması yanı sıra uzun bilgisayar çalışma saatlerine eşlik edebilmesi için kollarımızı rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmesi gerekiyor.

Fonksiyonel Olmalı

Avangart makam odası dizayn ederken yerden tasarruf etmeliyiz ve ofis mobilyalarımız kullanışlı olmalı. Yoğun evrak dosyaları ile uğraşırken, dosyaları istifli bir şekilde saklamamız da gerekmekte. Ayrıca yan masaya uzanmak ya da arkada duran kütüphaneden dosyayı almak için kalkmak yerine sandalyemizde bulunan tekerlek ile ofis içinde hareket edebiliriz. Bu yüzden de sandalyelerin tekerlekli olması ofis içi hareket kabiliyetimizi destekleyecektir.

Prestij Sahibi

Avangard ofis mobilyaları ile dizayn edeceğimiz makam odamızın, bekleme salonu ve toplantı odaları ile de uyumu yakalaması hem çalışma alanımızı kolaylaştıracak hem de imajımızı pekiştirecektir. Bu da gelen misafirleriniz üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır. Uyumlu ve gösterişli ofislerde avangart makam odası takımınızda çalışmak size ve misafirlerinize iyi gelecektir.

Sağlamlık

Ofis mobilyaları alırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biride mobilyanın sağlam malzemelerden yapılmış olması. Özellikle oturduğumuz koltuk ve masanın sağlam malzemelerden yapılmış olması ve rahatlıkla hareket etmemizi sağlayacak eşyalar olması, ofis mobilyası alırken dikkat etmemiz gereken unsurlardan birisi. Gelen misafirler için de oluşturulacak olan bekleme ve dinlenme salonlarını dizayn ederken seçilen mobilyanın sağlam ve konforlu olması, bizim kadar ofis içinde çalışanların ve gelen misafirlerinde rahat etmesini sağlayacaktır. Böylelikle ofis içinde dinlenme alanı hazırlanırken, ofis içinde bulunanların konforu da göz ardı edilmeyecektir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen ofis mobilyaları ile uzun ömürlü çalışma alanlarına sahip olunabileceği de unutulmaması gerekir.

Şık Olmalı

Avangard ofis mobilyaları ile tasarlanan ofislerde mobilyaların şıklığı ile daha istekli ve daha verimli çalışma saatleri geçireceksiniz. Bundan dolayı da ofis mobilyası seçerken tasarımsal olarak göz yormayan ve her zevke hitap edebileceğini düşündüğünüz mobilyalar ile olumlu bir imaj yaratmanız gerekmektedir. Asortie mobilya da bulabileceğiniz birbirinden şık, rahat, sağlam ve ergonomik avangard ofis mobilyaları ile çalışma hayatınıza ihtiyacınız olan verimi kolaylıkla edebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.