Otel Dekorasyonu - Asortie

Otel dekorasyonu, yaz aylarının da yaklaşmasıyla daha çok misafir ağırlayan oteller için ayrı bir önem kazanmıştır. 

Oteller iş seyahatleri, organizasyonlar ya da tatil için sık tercih edilen konaklama yerlerindendir. İnsanlar hangi sebepten dolayı otelde konaklamayı tercih ederse etsin, en büyük beklentisi kendini evindeki kadar rahat hissedeceği, konforlu bir ortam olacaktır.

Asortie Mobilya, klasik ve lüks mobilya dekorasyonunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını otel dekorasyonunda da göstermeye devam ediyor. Asortie Mobilya, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok otel için geliştirdiği çalışmalar ile estetik ve kaliteyi bir arada sunuyor. Her konsepte uygun otel odası, lobi, bekleme odaları, toplantı odası, resepsiyon gibi otelin tüm alanlarına özel mobilyalar üretir.

Otel misafirlerinin ilk izlenimlerinin oluştuğu yer lobi ve müşterilerin karşılandığı resepsiyonlardır. Bu yüzden Asortie, bu alanlarda da titizlikle çalışır. Tüm mobilyaların şık, ihtişamlı ve konforlu olmasına özen gösterilir. Özellikle misafirlerinizin sık zaman geçirdikleri lobilerin de konforlu olması için otelinizin genel tarzına uygun olarak tasarlanır.

Otel dekorasyonlarında şıklık ve konfor dışında bir diğer önemli konu da güvenliktir. Çok farklı kültüre sahip insanların geçiş noktası olan otellerde kullanılan eşyaların güvenliği tehdit etmeyecek malzemelerden yapılmış olması önem taşır. Mobilyaların yere sabitlenmiş olması, zarar verecek derecede sert köşeli olmaması, yangına sebebiyet vermemek adına kullanılan kumaşlara dikkat edilmesi de gerekmektedir.  Otel dekorasyonunda mobilyaların yanında kapılarında genel dekorasyona uyumlu olması gerekmektedir. Sadece tasarımının değil kilit sistemi ve ses yalıtımı konusunda da iyi olması gerekmektedir.

Asortie Mobilya, hayalinizde tasarladığınız otelin tüm ihtiyaçlarını gerçeğe dönüştürüyor. Misafirlerinizin evini özlemeyeceği şık ve konforlu odaları anahtar teslim projeleri ile sizlere sunuyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.